Aranżacja wnętrza przed sprzedażą

Kiedy razem z mężem stwierdziliśmy, że chcemy mieć dom od razu rozpoczęliśmy myśleć o sprzedaży mieszkania. Zależało nam n a tym, aby otrzymać możliwie jak najwięcej pieniędzy, dlatego też zdecydowaliśmy się na projektanta wnętrz. To była dla nas szansa.

Nowoczesna aranżacja wnętrza to czysty zysk

Aranżacja wnętrz BydgoszczNa początku mój mąż stwierdził, że zatrudnienie architekta wnętrz nie jest dobrym pomysłem, bo zapewne każdy będzie chciał przerobić wszystko po swojemu. Ja jednak miałam inną wizję. Zdecydowałam, że będę chciała trafić do młodych ludzi, którzy nie do końca mają pieniądze na to, aby wyposażyć mieszkanie a jednak koszt całości lokalu nie będzie dla nich zbyt wysoki. Celowałam w jakieś młode małżeństwo. Miałam nadzieję, że mój plan się powiedzie. Udało mi się nawiązać współpracę z dobrym, młodym projektantem wnętrz. Jak się okazało profesjonalna aranżacja wnętrz Bydgoszcz nie stanowiła dla niego żadnego problemu. Spotkaliśmy się w jego gabinecie aby uzgodnić wszelkie szczegóły. Ja powiedziałam w jakiej stylistyce widzę to mieszkanie, jednak wiadomo, że takie osoby mają zupełnie inne wizje, swoje autorskie. Jak się jednak okazało wszystko uzgodniliśmy i przeszliśmy płynnie do fazy projektowej. Sam architekt udał się do różnego rodzaju sklepów w akcesoriami. Wysyłał zdjęcia, pokazywał katalogi i mogłam na spokojnie wybrać to, co mnie interesuje. Najważniejsze było dla mnie to, aby stworzyć sypialnie. Taka przestrzeń była dla każdego niezwykle ważna, również dla mnie.

Zdecydowaliśmy się na jasne pomieszczenia i eleganckie materiały. Kupującego znaleźliśmy w przeciągu dwóch miesięcy. Młode małżeństwo było zachwycone wystrojem i cieszyło się, że na samym początku nie będą musieli wydawać mnóstwa pieniędzy na całkowite umeblowanie mieszkania.