Auto na akumulator

Dzieci uwielbiają być w ruchu, jeździć na rowerze, czy hulajnodze. Są pewne zabawki, które chce mieć każde dziecko i bez wątpienia należy do nich samochód, taki, w którym będzie ono mogło jeździć jak dorosły człowiek.

Jak działają auta elektryczne?

auto elektryczne dla dzieciW sklepach zabawkowych znajdziemy mnóstwo produktów dla maluchów w każdym wieku. Chyba każde dziecko marzy o wielkim misiu i samochodziku, w którym będzie mogło jeździć na spacerze. Samochód nie jest tanią zabawką, bo jest napędzany na prąd, ma spore rozmiary i wyglądem przypomina model samochodu jeżdżącego po ulicach. Auto elektryczne dla dzieci jest alternatywą dla rowerka, czy hulajnogi. Mogą w nim jeździć dzieci w wieku od około dwóch do nawet pięciu lat. Jest on napędzany prądem pochodzącym z niewielkiego akumulatora, który należy raz na czas ładować. Jego moc wystarcza na kilka godzin jazdy na szybkim biegu. Auto jest wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria takie jak lusterka boczne, klakson, czy nawet światła przednie i tylne. Po włączeniu auta, światła się automatycznie włączają, więc maluch może nim jeździć nawet kiedy na dworze jest szaro. Z przodu i z tyłu znajdują zderzaki, które dodatkowo chronią dziecko przed ewentualnym zderzeniem z jakąś przeszkodą. Dla bezpieczeństwa każdy fotel posiada pasy, którymi należy zapiąć dziecko. W środku może siedzieć jedno, lub dwójka dzieci, ale odpowiedzialne za kierowani jest tylko jedno. Auta elektryczne mają pompowane koła i można nimi jeździć na dwóch prędkościach. Ponadto posiadają zdalne sterowanie.

Dla dzieci jazda takim samochodem jest wielką atrakcją i z pewnością podczas spaceru wszystkie napotkane maluchy będą chciały się nim przejechać. Jest ono wykonane z odpornego na uszkodzenia plastiku i jest dość lekkie jak na swój rozmiar.