Bluzkę wysłałam w kopercie bąbelkowej

Często moja ciotka kupowała mi pod choinkę nietrafiony prezent. Miała już swoje lata i inny gust, ale zawsze starała się podarować mi coś wyjątkowego. W tym roku dostałam od niej bluzkę, która nie była w moim guście i dlatego postanowiłam ją sprzedać na portalu aukcyjnym. 

Zakup białej koperty bąbelkowej na poczcie 

koperty bąbelkowe białeBluzkę udało mi się szybko sprzedać i dostałam za nią całkiem niezłą kwotę, którą zdecydowałam się przeznaczyć na sukienkę, która od dawna mi się podobała. Musiałam tylko wysłać bluzkę i nie wiedziałam jak ją zapakować. Od siostry dowiedziałam się, że najlepsze były koperty bąbelkowe białe, ponieważ zabezpieczały odpowiednio zawartość i wysyłka dzięki temu była tańsza niż jakbym wysłała rzecz w pudełku kartonowym. Oczywiste było, że chciałam zaoszczędzić na kosztach wysyłki, dlatego udałam się na pocztę, żeby kupić taką kopertę bąbelkową. Na poczcie pani z okienka zapytała mnie jakiej wielości koperta miała być a ja tego nie sprawdziłam. Poprosiłam o pokazanie wszystkich dostępnych kopert bąbelkowych i wybrałam taką w formacie A-4, żeby mieć pewność, że bluzka bez problemu się zmieści. W sumie to mogłam od razu wziąć bluzkę i ją zapakować na miejscu, żeby nie chodzić dwa razy na pocztę, ale w sumie to na spokojne wszystko zrobiłam w domu. Koperta była bardzo mocna i miałam pewność, że bluzka dotrze do adresata w nienaruszonym stanie. Zaadresowałam kopertę i wróciłam na pocztę, żeby ją wysłać. Tym razem kolejka była mała i poszło mi wszystko sprawnie. 

Pierwszy raz wysyłałam coś w takiej kopercie, ale od tego czasu robiłam to już regularnie. Było to o wiele wygodniejsze i co ważne tańsze. Nawet kupiłam sobie zapas różnej wielości kopert bąbelkowych, żeby co chwilę nie biegać na pocztę, gdzie zawsze był ruch.