Bransoletka celebrytka od mamy

Na co dzień nie nosze biżuterii. Zazwyczaj przeszkadza mi w wykonywaniu codziennych czynności. Może to dziwne i na prawdę dziwi to niektórych ludzi, ale źle się czuje nosząc biżuterie. Zawsze kojarzy mi się ona z czymś ciężkim, z czymś co jest ciężkie i najzwyczajniej w świecie mi przeszkadza w funkcjonowaniu.

Delikatna bransoletka celebrytka

bransoletki celebrytkiMoja mama osoba, która ciągle nosi biżuterie nie mogła przeżyć tego ze nie nosze nawet takiej delikatnej ledwo widocznej bransoletki. Postanowiła, że zrobi mi niespodziankę i kupi bransoletkę celebrytkę. Zgodziłam się chociaż wiedziałam, że ma marne szanse, że będę ją nosić, nie chciałam sprawiać jej przykrości. Na drugi dzień przyniosła mi do domu małe pudełeczko z bransoletką. Od razu je oczywiście otworzyłam. Jakie było moje zdziwienie, gdy ujrzałam delikatną bransoletkę na cieniutkim łańcuszku z malutkim kółeczkiem która byłą tak lekka, że można jej było nie zauważyć. Tak naprawdę wstyd się przyznać, ale nawet nie wiedziałam co to znaczy celebrytka. Okazało się, że bransoletki celebrytki są naprawdę wygodne w noszeniu. Nie przeszkadzała mi wcale w rzeczach, które robiłam codziennie w domu i pracy. Mogłam w niej funkcjonować i nie denerwować się, że mam coś ciężkiego na nadgarstku. Mama była zadowolona jak zauważyła, że nosze prezent od niej. Nie ukrywała satysfakcji jaką miała, że udało jej się przekonać mnie do biżuterii.

Moje koleżanki w pracy również były zdziwione tym, że zaczęłam nosić biżuterie i musiałam się każdej tłumaczyć i opowiadać o tym, że ta najzwyczajniej w świecie mi nie przeszkadza, ale na razie zostanę tylko przy bransoletkach i nie będę eksperymentowała z innym rodzajem biżuterii. Możliwe, że dzięki mojej mamie odblokowałam w głowie pewnego rodzaju blokadę, kto to wie.