Czym jest preparat Dr Cyj?

Kłopoty z wypadającymi włosami mogą przytrafić się każdemu, niezależnie od płci i wieku. Mimo wielu badań, przez całe dekady nie udało się opracować metody, która zatrzymałaby łysienie i dostarczyła włosom, niezbędnych składników. Do czasu. 

Rewolucyjna terapia doktora Cyja 

dr cyjDziś już wiemy i jest to potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi, iż można zatrzymać wypadanie. Dowodem na to jest peptydowa terapia włosów doktora Cyja. Jest to innowacyjny zabieg, który nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale również przyspiesza ich odrost, poprzez pobudzanie krążenia oraz rewitalizację mieszków włosowych. Terapia doktora Cyja jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nie tylko w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego niewłaściwym odżywianiem, stresem i częstym farbowaniem włosów. Prace nad tym medykamentem trwały ponad dekadę, ale efekt był tego wart, ponieważ jest nim unikatowa formuła siedmiu innowacyjnych peptydów oraz kwasu hialuronowego. Hair Filler Dr Cyj to produkt, który nie działa tylko w momencie zastosowania, ale uwalnia aktywne składniki przez dłuższy czas, nawet do kilku tygodni. Tą metodę bardzo doceniają specjaliści medycyny estetycznej, przyznając temu zabiegowi wyróżnienie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, a tu trzeba zaznaczyć, że nie jest ono przyznawane na wyrost i nie dostaje się go przypadkiem. Dr Cyj to zdecydowana rewolucja na rynku medycyny estetycznej i mimo, że zabieg nie jest najtańszy, chętnych nań nie brakuje. 

Włosy są bardzo ważne dla każdego z nas, niezależnie od płci. Kiedy zaczynamy je tracić, spada nasza samoocena i staramy się maskować ten problem zmianą fryzury, albo zrównoważoną dietą. Niestety w niektórych przypadkach jest na to za późno i pomóc może jedynie Hair Filler Dr Cyj.