Czyszczenie tapicerki – sposób na nową kanapę

Bycie studentem nie jest łatwe. Przynajmniej dla mnie. Studiuję dziennie, więc stan moich finansów nie należy do najlepszych. Staram się więc oszczędzać jak mogę. Przykładowo, ostatnio z chłopakiem kupiliśmy używaną kanapę za 100 zł. Okazało się, że po wyczyszczeniu tapicerki zamieniła się ona w stylowy mebel. Muszę więc przyznać, że takie kombinowanie naprawdę popłaca!

Czyszczenie tapicerki pozwala osiągnąć oszałamiający efekt

czyszczenie tapicerki warszawaNową sofę musieliśmy kupić po przeprowadzce do nowego mieszkania. W wynajmowanym przez nas miejscu po prostu nie było żadnej kanapy. Chcieliśmy więc kupić coś bardzo taniego, czego będziemy mogli używać przez najbliższe kilka miesięcy. Początkowo planowałam przykryć kanapę kocami. Jednak okazało się, że jeżeli chodzi o czyszczenie tapicerki warszawa ma do zaoferowania naprawdę sporo fachowców, którzy wykonują takie usługi w dobrej cenie. Po telefonie do firmy sprzątającej, specjalista pojawił się już po dwóch dniach. Oczywiście miał ze sobą odpowiedni sprzęt i wszystkie środki do czyszczenia. Samo czyszczenie nie trwało zbyt długo – kanapa nie była duża i okazało się, że trudnych do usunięcia plam wcale nie było tak dużo. Były dwa lub trzy miejsca na siedzisku kanapy, z którymi fachowiec miał trochę problemów ale ostatecznie udało się usunąć. Teraz mogę cieszyć się czystą i mięciutką kanapą.

Zanim kupiliśmy używaną kanapę nigdy nie interesowałam się renowacją mebli. Teraz jednak wiem, że takie stare meble można niedużym kosztem odnowić i sprawić, że będą ładnie prezentować się w mieszkaniu. Zamówiona przeze mnie firma czyszcząca tapicerki spisała się naprawdę dobrze. Bałam się, że usunięcie wszystkich plam z tej kanapy okaże się niemożliwe tymczasem po praniu wygląda ona na praktycznie nieużywaną.