Dobre drzwi firmy KMT

 

Zabezpieczenie domu to nie tylko system alarmowy, czy pies w budzie przed domem, ale także solidne drzwi zewnętrzne, które są wytrzymałe i chronią nas przed włamywaczami. Mogą one być wykonane w całości z płyty, albo posiadać niewielkie okienka. 

Jakich systemów nie brakuje w drzwiach wejściowych?

drzwi wejściowe kmtZewnętrzne drzwi domu są jego wizytówką. Warto, aby poza świetnym wyglądem, były mocne i dobrze zabezpieczone. W sklepach znajdziemy klasyczne drzwi wejściowe KMT, które posiadają grubość skrzydła aż sześćdziesiąt trzy milimetry, są odporne na włamania, mają system podwójnych uszczelek, oraz posiadają wysoki wskaźnik izolacji cieplnej, co jest szczególnie ważne zimą. Takie drzwi mogą być stosowane w budownictwie jedno, albo wielorodzinnym, gdyż posiadają one wysokie parametry techniczne dostępne w przystępnej cenie. Drzwi są bardzo dobrze zabezpieczone, gdyż posiadają system wielopunktowych zamków, które się charakteryzują wysoką klasą odporności na włamania. Drzwi firmy KMT są dostępne w wielu modelach, ale w standardowym, najczęściej wybieranym przez klientów, mają trzy stałe bolce, które w trakcie zamykania drzwi wchodzą w specjalne otwory w zamontowanej ościeżnicy, dzięki czemu doskonale nas chronią. Każde drzwi wejściowe posiadają dodatkowy zamek, poza podstawowym, dwa typy zabezpieczeń górnych i dolnych, oraz bolec antywłamaniowy, który jest gwarancją naszego spokoju. Drzwi najczęściej posiadają głębokie tłoczenia od zewnętrznej strony, które są atrakcyjne wizualnie.

W sklepach dostaniemy drzwi przeciwpożarowe, antywłamaniowe, a także stalowe. Wybór tych najlepszych dla nas powinien uwzględniać nasze wymagania i oczekiwania. Ich styl wykonanie, powinien też pasować do elewacji budynku, a także do drzwi wewnętrznych, jakie posiadamy w każdym pomieszczeniu.