Dopasowany szlafrok ciążowy

Ciąża to dla większości kobiet wyjątkowy okres, który obfituje w ogromne zmiany w ich życiu. Od kiedy brzuszek zaczyna być widoczny, konieczna jest zmiana garderoby, która będzie potrzebna już do samego porodu, a czasem nawet jeszcze w szpitalu.

Z czego są zrobione szlafroki ciążowe?

delikatny szlafrok ciążowyPrzeważnie od czwartego miesiąca ciąży, brzuch delikatnie odstaje i z każdym miesiącem staje się coraz większy. Dlatego też ubrania muszą być zdecydowanie większe, a najlepiej żeby miały odpowiednio dopasowany krój. Każda kobieta chce dobrze wyglądać w ciąży, bez względu czy jest na ulicy czy w domu, zatem ubierają się w specjalne sukienki, bluzki, spodnie czy piżamy, które zapewniają komfort noszenia oraz dyskretnie podkreślają ciążowe krągłości. Również delikatny szlafrok ciążowy się przyda, zwłaszcza na pobyt w szpitalu. Jak wiadomo kobieta przebywa tam głównie w piżamie, zatem szlafrok będzie niezastąpiony w celu osłonięcia się lub zapewnienia sobie dyskrecji przed wścibskimi spojrzeniami. Szlafroki dla kobiet w ciąży przeważnie mają talię nieco wyżej niż normalnie i także wiązanie znajduje się pod biustem, a  nie w pasie. Najczęściej sięgają one do połowy uda lub do kolan i mogą być wykonane  bawełny, jedwabiu, satyny, polaru lub nawet frote. Pozwalają ciężarnej kobiecie czuć się komfortowo w każdych warunkach, a do tego mają piękne kolory i wzory. Kobieta w ciąży również może się czuć pięknie i nosić modne ubrania, czego przykładem może być szlafrok ciążowy. W zależności od pory roku może być gruby lub cienki.

W szlafrok ciążowy warto się zaopatrzyć jeszcze przed porodem, bo z pewnością będzie potrzebny. Możemy go kupić w większości sklepów z bielizną lub odzieżowych z działem dla mam. Najtańsze modele szlafroków kupimy za około czterdzieści złotych.