Działanie programu Soga

Najważniejszym czynnikiem w każdej restauracji są smaczne dania i jakość obsługi. Oczywiście to ze strony klienta, ponieważ od zaplecza liczy się także organizacja pracy. Bardzo przydatne jest skuteczne łączenie kuchni z kasą.

Jakie są funkcje oprogramowania Soga?

przydatne oprogramowanie sogaKlienci składają zamówienia w kasie, skąd trafiają one do kuchni. Jeżeli na tym etapie występują jakieś komplikacje, to wpłynie to na jakość obsługi, czego nikt nie chce. W przeróżnych restauracjach, barach czy kawiarniach bardzo często jest stosowane przydatne oprogramowanie Soga, które doskonale zaspokaja wszystkie technologiczne potrzeby gastronomii. Do podstawowych funkcji programu zaliczana jest obsługa rachunków, zarządzanie zamówieniami, a także wystawianie paragonów i faktur. Chcąc zapewnić kompleksowe wsparcie całego systemu, można dokupić moduł magazynowy, który pozwala na zarządzanie zapasami i brakami. Oprogramowanie marki Soga pozwala na dowolne dzielnie, łączenie czy grupowanie poszczególnych rachunków kelnerów, tworzenie wstępnych rachunków, przypisywanie ich do konkretnych stolików, udzielanie rabatów do poszczególnych pozycji czy tworzenia wielu rachunków przy jednym stoliku. Program jest dostosowany do pracy na jednym lub wielu stanowiskach kasowych, zatem doskonale się sprawdzi w małej kawiarni jak i dużej restauracji. Jego obsługa jest bardzo prosta, pomimo licznych funkcji jakie posiada. Ponadto umożliwia generowanie wielu rodzajów raportów fiskalnych i niefiskalnych w dowolnym momencie.

Na rynku znajdziemy przynajmniej kilka rodzajów oprogramowań dedykowanych gastronomii, ale tylko marki Soga oferuje tyle możliwości w podstawowym pakiecie. W razie potrzeby można do niego dokupić moduł magazynowy, który stanowi doskonałe uzupełnienie całego systemu.