Gięcie blach pod ogrodzenie

 

Potrzebowaliśmy jakiś czas temu materiałów pod ogrodzenie. Tworzyłem je sam, gdyż posiadam odpowiednią wiedzę jak i umiejętności. Pracuję na co dzień w firmie, tworzącej ogrodzenia. Miałem przyzwolenie z firmy, aby sobie po godzinach pract przygotować materiały tak, jak chcę. Musiałem je tylko wcześniej zakupić.

Pracuję przy gięciu blachy

gięcie blachUznałem to za duży plus. Nie każdy ma możliwość skorzystać z tak profesjonalnej maszynerii dla celów prywatnych. Bardzo ładnie więc podziękowałem przełożonemu za danie mi takiej możliwości. Ładnie wykonałem dla siebie gięcie blach i już miałem to, co potrzeba do nowego ogrodzenia. Wcześniej bowiem kupiłem wszystkie pozostałe potrzebne elementy. Żona mi kibicowała, a ja tworzyłem kilka tygodni to nasze nowe ogrodzenie. Nie miałem na co dzień za dużo czasu, więc robiłem to ogrodzenie dosyć długo. Miałem dostęp do wszystkich urządzeń w firmie, do których chciałem, ponieważ od lat jestem tam zaufanym pracownikiem. Pomógł mi też przy tym jeden kolega, gdyż dzięki temu po prostu było łatwiej. Zapłaciłem mu coś za pomoc. Najpierw nie chciał przyjąć pieniędzy, ale jakoś udało mi się go namówić, żeby za to jakoś uszczęśliwił swoją żonę, że tyle czasu u mnie spędzał, robiąc to ogrodzenie. Mam nadzieję, że nie miała mu za złe, że pomaga dobremu koledze z pracy. Wszystko sobie ładnie w pracy porobiliśmy, na miejscu wykorzystaliśmy potrzebne urządzenia i w końcu wymarzone ogrodzenie znalazło się tam, gdzie trzeba. Byliśmy oboje z żoną zadowoleni.

Cieszę się, że nie musieliśmy płacić dużych pieniędzy, dzięki temu, że pracuję w branży. Chociaż to mi się udało. Jestem zadowolony z efektów moich działań, bo ogrodzenie wygląda naprawdę świetnie. Blacha jest znakomitej jakości i uważam, że dobrze dogięta.