Grill u znajomych na tarasie z desek

Latem bardzo często grillujemy, jak chyba każdy z nas. Ja bardzo uwielbiam potrawy z grilla i zawsze staram się wymyślać jakieś nowe potrawy, nie zawsze przecież trzeba grillować kiełbasę. My zazwyczaj kładziemy na ruszt rybę, drób, karkówkę, kaszankę i tak dalej.

Taras miał piękne, ciemnobrązowe deski tarasowe

deska tarasowaDo tego oczywiście musi być jakaś sałatka oraz lampka czerwonego wina, na lepsze trawienie. Często na grilla zapraszamy naszych znajomych albo rodzinę, nie lubimy sami grillować.Za dużo roboty jak dla dwojga. Ostatnim razem to my urządzaliśmy grilla, więc nasi znajomi zrobili nam taki rewanż i nas zaprosili do siebie na grilla. To bardzo miło z ich strony, że pomyśleli o nas. Oczywiście nie poszliśmy tam z pustymi rękami, ja zrobiłam swoją słynną sałatkę grecką, a mój mąż wybrał najlepsze wina i zabrał ze sobą aż dwie butelki.Po przybyciu do nich od razu wiedziałam, dlaczego nas akurat teraz zaprosili, a nie wcześniej, czy później. Powodem było pochwalenie się nowym tarasem. Było on naprawdę bardzo duży i zajmował niemalże pół ich ogrodu. Materiałem jakim został wyłożony ten taras była tania deska tarasowa w kolorze ciemnego dębu. Teraz oboje mamy tarasy kompozytowe. Powiedzieli, że trochę zainspirowali się naszym tarasem. Nam to bardzo pochlebiało. Na grillu było oczywiście więcej osób niż tylko my.

Większości nie znaliśmy, dlatego też możemy sobie dopisać do listy nowych znajomych. Warto czasem zawierać nowe znajomości, nigdy nie wie się kiedy będą potrzebne. Mięso z grilla było bardzo dobre, jeszcze takiego nie jadłam.