Jakie są polecane kasy fiskalne?

Inwestycja w kasę fiskalną zazwyczaj zdarza się tylko raz w przypadku mniejszych przedsiębiorstw, chyba że wymagana jest wymiana urządzenia na nowe. Wybór powinien paść na sprawdzone rozwiązania, które będą nie tylko bezawaryjne, ale również wygodne w użytkowaniu i będą rozszerzone o ciekawe moduły. Najlepiej jest sięgać po kasy online.

Którą kasę online warto wybrać?

kasy fiskalne online datecsWyszukując na stronach internetowych kas fiskalnych online, można dać się zaskoczyć. Ilość wyświetlonych wyników może być przytłaczająca, co z pewnością utrudni wybór osobie planującej zakup. Którą z nich najlepiej wybrać? Najlepiej dopasowaną do profilu działalności konkretnego przedsiębiorstwa. Jeżeli jest to mniejszy zakład, na przykład kwiaciarnia czy kiosk to nie warto zajmować miejsca na ladzie sporych rozmiarów urządzeniem. Opłaca się wówczas sięgnąć po mniejsze, kompaktowe kasy, gdyż bezproblemowo pomieszczą one w pamięci wszystkie sprzedawane artykuły. Jeśli jednak jest się przedstawicielem handlowym lub inną osobą działającą w terenie, warto wybrać kasy mobilne. Mają długi czas działania na akumulatorze i świetny sygnał. W obu przypadkach doskonale sprawdzą się między innymi kasy fiskalne online Datecs. Będą działały zarówno stacjonarnie, jak i mobilnie, a dzięki wbudowanym modułom, na bieżąco będą przesyłać informacje do Centralnego Repozytorium Kas. Urządzenie dostępne jest w kilku modelach, dlatego z łatwością można je dopasować do branży firmy.

Mniejszych rozmiarów kasy są interesujące, gdyż nie tylko mają komfortową w użytkowaniu klawiaturę i wyświetlacz, ale przede wszystkim nie zajmują dużo miejsca. Takie kasy czasami mają również ciekawy moduł ułatwiający rejestrowanie usług czasowych. Sprawdzą się zatem odpowiednio na placach zabaw, parkingach i w wypożyczalniach.