Kolorowy tygrys jako maskotka

Zwierzęta na stałe zagościły w bajkach dla najmłodszych. Dzieci uwielbiają oglądać ich przygody a potem wszystkim domownikom opowiadać o niesamowitych przygodach jakie przeżywały ich bohaterowie. Zwierzęta są ulubionymi bohaterami a odzwierciedleniem tego zjawiska są liczne zabawki będące tymi postaciami.

Kolorowy tygrys bohaterem bajki naszych dzieci

kolorowa maskotka tygrysNie ma na świecie dziecka, które by nie oglądało bajek. Najwięcej ich możemy zobaczyć w TV w porannych godzinach ponieważ nasi podopieczni zazwyczaj budzą się wcześnie rano i najchętniej wtedy zasiadają przed telewizorami. Starą i lubianą bajką z dawnych czasów jest Kubuś Puchatek i jego przyjaciele. Dzieci wprost szaleją za jego postaciami! Pomocny Puchatek, nieśmiały prosiaczek, pracowity królik i rozbrykany tygrysek to ekipa, gwarantująca świetną zabawę naszym dzieciom. Wszyscy tak bardzo lubią tą bajkę, że w końcu się doczekaliśmy ich pluszowych odpowiedników w sklepach z zabawkami. Kolorowa maskotka tygrys cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród chłopców, bo charakter szalonego tygrysa przypadł im do gustu. Przytulanka nieśmiałego prosiaczka trafiła w gusty dziewczynek ponieważ jego kolor jest typowo dziewczęcy. Kiedy dziecko już ma swojego ulubionego bohatera przy sobie w postaci kolorowej maskotki, to już żaden odcinek nie może się odbyć bez małego przyjaciela. Miła w dotyku, mięciutka, wielobarwna zabawka sprawia dzieciom wiele radości przez długie lata. Każda drzemka teraz odbywa się z małym tygryskiem lub królikiem wciśniętym pod kołderkę.

Dzieciństwo to najlepszy czas dla każdego z nas. Pełen beztroskiej zabawy, całusów rodziców, ich wiecznej uwagi skupionej tylko na małej istotce, która jedyne o czym myśli to sen, jedzenie i zabawa. Maskotka tygrys na pewno się spodoba każdemu dziecku.