Kosmetyki konopne służyły mojej skórze

 

Niedawno miałam urodziny i zorganizowałam dla moich znajomych imprezę. Byłam zadowolona, że goście dopisali i mogliśmy wspólnie świętować moje okrągłe urodziny. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Urodziny organizowałam w klubie, w którym często świętujemy różne uroczystości. Dostałam wiele prezentów od znajomych. Wszystkie mi się podobały i były bardzo funkcjonalne. 

Dostałam dobrej jakości kosmetyki

kosmetyki konopne do ciałaMoja przyjaciółka od jakiegoś czasu pracuje w branży kosmetycznej i świetnie sobie radzi. Współpracuje z lokalną firmą, która produkuje naturalne kosmetyki. Od czasu do czasu przynosi mi różne kosmetyki do testowania i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Wszystkie kosmetyki, które testowałam do tej pory były bardzo dobrej jakości i służyły mojej skórze. Na urodziny dostałam od niej zestaw kosmetyków do całego ciała. Kosmetyki konopne do ciała, które dostałam były bardzo fajnie zapakowane. W skład zestawu wchodził krem do twarzy, balsam do ciała i krem do rąk. Wszystkie produkty miały naturalny skład. Staram się wybierać naturalne kosmetyki nawet jeśli są droższe od znanych marek. Wiem, że to dobrze wpływa na moją skórę a trzeba o siebie dbać żeby dobrze czuć się w swoim ciele. Kosmetyki posiadały fajne opakowania, które były wygodne w trakcie użytkowania. Kosmetyki ładnie pachniały i szybko wchłaniały się w skórę.

Byłam z nich bardzo zadowolona. Po kilku dniach zauważyłam, ze moja skóra jest bardziej elastyczna i nawilżona. Zadzwoniłam do przyjaciółki i powiedziałam, że na pewno będę je częściej kupować. Moja przyjaciółka także z nich korzysta. Ostatnio te kosmetyki są bardzo modne i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientek. Firma zainwestowała ostatnio w reklamę i nawet kilka razy widziałam w telewizje te kosmetyki.