Królewskie legowisko dla mojego psa

Miłość do zwierząt wyniosłam z rodzinnego domu – od kiedy pamiętam psy i koty towarzyszyły mojej rodzinie. Naturalnym więc dla mnie jest posiadanie psa i kota we własnym domu, który stworzyłam z moim mężem i córką. Naszego kundelka Misia traktujemy jak członka rodziny, więc z okazji jego 5. urodzin kupiłam mu nowe, ekskluzywne legowisko. Misiek je po prostu uwielbia!

Nowe legowisko jest wygodne, ale i estetyczne

ekskluzywne legowisko dla psaOczywistym jest, że chcemy by życie naszego pieska było jak najlepsze. Adoptowaliśmy go ze schroniska, gdzie nie miał najlepszych warunków, dlatego też teraz staramy się by niczego mu nie brakło. Jego poprzednie legowisko było wygodne i ładne, ale miało już kilka lat. Dlatego też w prezencie wybrałam ekskluzywne legowisko dla psa, które pasuje do mebli, które mam w salonie. Bardzo lubię antyki, więc dla Misia wybrałam szare legowisko ozdobione ornamentami. Choć wygląda ono bardzo dostojnie legowisko to jest jednocześnie niesamowicie wygodne. Została dołączona do niego bardzo miękka poduszka. Jej funkcjonalność związana jest ze specjalnym wypełnieniem, dzięki któremu poduszka nie odkształca się. Poszewka poduszki również wykonana jest z bardzo przyjemnego w dotyku materiału, który przypomina mi aksamit. Bez problemu można prać ją w pralce, więc cieszę się, że nie mam żadnych problemów z utrzymaniem czystości na posłaniu Misia.

Bardzo lubię kiedy eleganckie i modne elementy wyposażenia domu są również po prostu wygodne w używaniu. Do tego typu przedmiotów z pewnością mogą zaliczyć ekskluzywne legowisko, które kupiłam mojemu psu. Misio uwielbia na nim spać, bo wykorzystane do produkcji legowiska materiały są wysokiej jakości. Jednocześnie tego typu wyszukane posłanie nie psuje wystroju pokoju, w którym się znajduje.