Kupiłam kocyk minky

 

Dowiedziałam się, że moja koleżanka z liceum otworzyła swój sklep. postanowiłam podjechać i zobaczyć jak sobie radzi w biznesie. Marlena zawsze była bardzo obrotna osobą i domyślałam się, że w przyszłości będzie chciała pracować na własny rachunek. 

Spodobał mi się sklep koleżanki

puszysty kocyk do wózka minkyMarlena w sklepie miała sporo towaru.; Wszystkie kocyki, kołderki i poduszki wykonała samodzielnie. Byłam zachwycona jej pracami. Nie sądziłam, że Marlena ma taki dar i tak pięknie potrafi szyć. Uważam, że szycie wymaga niezwykłej cierpliwości ale jak widać ona sobie świetnie z nią radzi. Postanowiłam zakupić puszysty kocyk do wózka minky. Moja siostra niedawno urodziła córeczkę i na pewno taki kocyk będzie idealnym prezentem dla ślicznej dziewczynki. Puszysty kocyk do wózka minky kupiłam w różowym odcieniu. Elizka uwielbia ten kolor i z tego co widziałam Patrycja ma wiele ubranek w tym kolorze. Kocyk będzie pasował zarówno do wózka jak i do łóżeczka. Materiał, z którego puszysty kocyk do wózka minky został wykonany jest bardzo dobrej jakości. Marlena mówiła, że dba aby materiały, z których szyje były sprawdzane i posiadały wszystkie certyfikaty. Wie, że to jest bardzo ważne tym bardziej dla dzieci. Doceniam fakt, że wszystkie materiały przygotowuje samodzielnie. Może są one trochę droższe niż w innych sklepach ale uważam, że kocyk który kupiłam jest wart swojej ceny. Na pewno jeszcze nie raz pojawię się u Marleny w sklepie i kupie coś dla córki mojej siostry. Postanowiłam polecić też jej sklep swoim znajomym.

Moim znajomym także spodobał się sklep a także obsługa. Marlena jest bardzo uprzejmą osobą i dba o każdego klienta. szczególnie o swoich najmłodszych klientów i dla każdego z nich przygotowała słodkości. Trzymam kciuki, żeby jej sklep poradził sobie z konkurencją i dobrze się rozwijał.