Led na sklep

Coraz częściej chcemy być eko. Kupujemy papierowe torby, zakręcamy wodę, segregujemy śmieci, gasimy światło. Poza dobrym wpływem na środowisko te zabiegi mają zbawienny wpływ na nasz portfel. Nie trzeba zatem namawiać nikogo do stosowania takich rozwiązań.

Z miłości do światła

Nikt przepłacać nie lubi dlategenergooszczędne oświetlenie zewnętrzne ledo warto zainwestować w energooszczędne oświetlenie zewnętrzne led. Spore zainteresowanie budzą lampy wyposażone w baterie słoneczne. Małe solary sprawdzą się między kompozycjami kwiatowymi w ogrodzie. Wbite do doniczek także podkreślą niepowtarzalność roślin. Większe sprawdzą się do oświetlenia chodnika albo dróżki. Oświetlenie tarasowe natomiast zależy od nas samych i koncepcji architektonicznej. Do nowoczesnego patio można zakupić bambusowe pochodnie. Są łatwe w użyciu, dają naturalne światło. Do klasycznego wystroju pasować będą latarnie, do których można włożyć świece. Delikatne, ciepłe światło nada romantyczny klimat i będzie pasować co reszty kompozycji. Dla ludzi, którzy nie znoszą nudy i chcą być oryginalni polecane są ledy zamknięte w kolorowych kloszach. Takie rozwiązanie z pewnością zaskoczy niejednego znajomego. Równie ciekawą firmą będą zwykłe lampki ledowe przeznaczone do użytku zewnętrznego. Są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Będą wyglądać pięknie, zarówno razem, na przykład zamknięte w szklanej kuli lub stoliku, jak i rozwieszone między drzewami lub meblami. Takie rozwiązanie z pewnością spotka się z aprobatą subtelnych romantyków i wrażliwych dusz.

Obecnie na rynku możemy znaleźć wiele ciekawych pomysłów na doświetlenie tarasu czy balkonu. Od zwykłych przykręcanych do ścnian lamp, przez kolorowe ledy aż po świecące węże. Wystarczy odrobina wyobraźni by zamienić zwykły ogród w prawdziwy raj