Lekki podkład dla cery mieszanej

Jakiś czas temu na zajęciach w mojej szkole kosmetycznej uczyliśmy się teorii. Zanim zaczniemy praktykę bowiem, musimy wszystko wiedzieć na temat technik makijażu i różnych zabiegów. Nie dadzą nas na głęboką wodę bez odpowiedniego przeszkolenia. Z niecierpliwością oczekuję na dzień praktyk.

Odpowiednie podkłady do cer mieszanych

lekki kryjący podkład do cery mieszanejNa zajęciach dowiedziałam się, że w naszym kraju większość kobiet ma cerę mieszaną. Mało która kobieta jest posiadaczką cery normalnej i trochę mniej od mieszanej cery, jest skór suchych. Ja byłam posiadaczką cery mieszanej, która bardzo mnie denerwowała i spędzała sen z powiek. Bywało tak, że dopiero co się pomalowałam, wyszłam z domu, a moje czoło już zaczynało się świecić. Nie mogłam trafić na kosmetyk idealny. Na szczęście, na zajęciach mogliśmy dopasować sobie kosmetyki,ponieważ do pracy mieliśmy do dyspozycji profesjonalne kosmetyki. Wtedy właśnie mogłam sobie przetestować różne i odkryłam lekki kryjący podkład do cery mieszanej idealny dla mnie. Zaraz po nałożeniu, szybko wnikał w skórę i matowił. Co najważniejsze- przestałam się świecić i skóra wyglądała na wyciszoną. Poza tym, jednocześnie była nawilżona,podkład ten nie powodował ani wysuszenia, ani zapychania porów. Czułam się, jakbym nic nie miała na sobie. Był bardzo lekki i widać było, że skóra może normalnie oddychać. Ucieszyłam się,że w końcu po tylu latach prób znalazłam coś dla siebie, dzięki czemu będę czuła się komfortowo cały dzień.

Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby nie te zajęcia i odkrycie podkładu idealnego. Wszyscy od razu zauważyli różnicę i pytają się, co zrobiłam, ze wyglądam tak promiennie i świeżo. Już nigdy nie będę używała innego podkładu. Moja skóra mieszana w końcu znalazła swoje ukojenie i wygląda idealnie w makijażu.