Litery podświetlane a mój sklep

Dwa miesiące temu założyłam własny sklep odzieżowy. Myślałam o nim od dłuższego czasu. Moda to moja pasja, znam się także na zarządzaniu i inwestowaniu. Sklep pozwolił mi połączyć te dwie rzeczy. Myślałam, że wiem, jak się za to wszystko zabrać. Miałam dobry lokal, wiedziałam co jest modne.

Litery podświetlane się sprawdziły

litery podświetlane led - krakówKlienci do mnie przychodzili, ale tylko dopóki słońce świeciło. Nie wiedziałam od czego to zależy. Przecież mam dobrze oświetlony sklep, więc można w nim robić zakupy o każdej porze. Dopiero koleżanka podpowiedziała mi o co chodzi. Po prostu mojego szyldu sklepowego nie było widać po zmroku. Zamówiłam zwykły szyld, bo był tani, a grafika mi się podobała. Potrzebne było mi coś więcej. Zdecydowałam się na litery podświetlane led – kraków oraz na mały podświetlany kaseton zamocowany prostopadle do budynku. Dzięki temu nazwa mojego sklepu będzie widoczna zarówno od frontu, jak i z każdej strony ulicy. Bałam się dużych kosztów dodatkowych, ale nie zapłaciłam aż tak wiele. Wybrałam prosty krój liter, a na kasetonie dałam tą grafikę co na starym szyldzie. Nie musiałam przynajmniej znowu płacić za grafika i za jego projekt szyldu. Montaż liter i kasetonów także był banalnie prosty. Dodatkowo ich gładka powierzchnia łatwo się czyści, a wiadomo, że na zewnątrz wszystko się bardzo brudzi. Po skończonej pracy zobaczyłam jak wygląda mój sklep i od razu zauważyłam różnicę. Był on widoczny z daleka i to nawet wtedy jak było całkiem ciemno.

Dzięki temu, że wybrałam litery i szyld podświetlany to mój biznes może się rozwijać. Klienci przychodzą teraz o różnej porze, więc mam większy utarg. Zastanawiam się nawet czy nie zmienić godzin otwarcia na późniejsze, od dziesiątej do osiemnastej. Wtedy mam większy ruch w sklepie.