Magnes z nadrukiem jako podziękowanie dla gości

Coraz częściej młode pary organizujące swoje przyjęcie weselne uważa, że cukierki zostawiane przy talerzykach dla gości to zbyt ulotny prezent i chce podarować coś bardziej trwałego i przydatnego. Wówczas najlepszym rozwiązaniem są magnesy z nadrukiem wymyślonym przez was i pasujące do konwencji waszego wesela.

Magnes z nadrukiem w twojej stylistyce

magnesy z nadrukiemRynek gadżetów weselnych jest obecnie tak rozbudowany, że bez problemu znajdziecie magnesy z nadrukiem pasujące stylistycznie do waszego przyjęcia. Możecie przebierać w różnych wzorach magnesów drukowanych na plasterkach drewna, które wpiszą się w charakter przyjęć rustykalnych lub boho. Przepiękne, drewniane magnesy z kwiatowymi wianuszkami to także nie lada gratka dla organizatorów tradycyjnych wesel opartych na folklorze regionu jak np. góralskie czy łowickie. Jednocześnie tego typu magnesy swoją formą nawiązują do nowoczesności. Ale możecie też poszukać nowoczesnych, personalizowanych magnesów, na których nadrukujecie swoje zdjęcia np. z sesji narzeczeńskiej lub z dnia zaręczyn. Taka personalizacja wyjątkowo przypadnie do gustu starszym pokoleniom ubolewającym nad faktem, że współcześnie nikt już nie daje swoich zdjęć wydrukowanych na papierze. Niemniej pomimo tak ogromnych możliwości, wciąż dużą popularnością cieszą się magnesy z nadrukiem weselnym, który jest co prawda zdjęciem ze stoku, ale posiada rymowane podziękowanie lub wesoły wierszyk o małżeństwie.

W sieci możecie znaleźć mnóstwo miejsc, które gotowe są przygotować dla Was magnesy z nadrukiem. Przeszukując oferty sklepów z gadżetami zwróćcie uwagę na minimalną wielkość zamówienia. Zazwyczaj musicie zamówić minimum 10 magnesów w jednym wzorze, co ma znaczenie, gdy nie chcecie by do jednego mieszkania trafiły dwa identyczne.