Mi Band 3 od Xiaomi

 

Opaski sportowe są uwielbiane nawet przez młodzież. Oczywiście sportowcy używają je głównie przez świetne parametry. Taka firma jak Xiaomi wypuściła już na rynek wiele opasek sportowych od klasycznych po kolorowe wyświetlacze. Cena za nie jest naprawdę niska. Za Xiaomi Mi Band 3 zapłacimy zaledwie 100 złotych. Z pewnością jest to opaska godna polecenia.

Zalety opasek Mi Band

opaska xiaomi band 3Polecana opaska sportowa xiaomi pełni bardzo wiele funkcji. Po pierwsze jest świetna do mierzenia kroków. W połączeniu z aplikacja na telefonie można kontrolować ilość kalorii spalonych podczas jednego dnia. Opaska informuje nas wibracjami jeśli nasze tętno jest za wysokie lub za niskie. Oczywiście można sobie ustawić minutnik oraz stoper. Do tego funkcje treningów pokazują jaki czas wykonujemy dane ćwiczenie oraz ile kcal spaliliśmy. Dodatkowo możemy puszczać muzykę w telefonie właśnie za pomocą opaski sportowej. Niektóre funkcje opaski są tylko informacyjne. D o takich należy pogoda na obecny oraz kolejny dzień w naszym mieście. Największą zaletą są przychodzące powiadomienia. Możemy po połączeniu z telefonem odczytywać na opasce smsy oraz inne wiadomości na popularnych komunikatorach. Mowa tutaj o messenger, wats up oraz viber. Oczywiście z opaską można pływać i uprawiać inne sporty wodne ponieważ jest wodoodporna.

Dostępność w sklepach z elektroniką wszystkich smartwachów jest bardzo duża. Oczywiście możemy zainwestować w opaskę lub zegarek, który kosztuje nawet 2000 złotych. Jednak dla mniej wymagających użytkowników polecane są opaski sportowe od Xiaomi. Oczywiście teraz w sprzedaży jest już model nr 5, bardziej rozbudowane funkcje są dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Dla wszystkich z pewnością wystarczy nawet model Mi Band 3, który ma wszystko co potrzeba.