Mieć duży problem – suszarki do bielizny

Gdy mamy nowe mieszkanie bez żadnych mebli czy wanny lub prysznica, to od razu powinnyśmy pomyśleć nad tym czy chcemy mieć suszarkę do bielizny w łazience czy też nie. Ja niestety nie pomyślałam i później miałam duży problem. Na początku używałam suszarkę do bielizny wolno stojącej, wtedy byłam w ciąży i nikt mi nie biegał po pokoju więc mogłam suszyć ubrania gdzie chciałam.

Suszarki do bielizny – rozwiązanie problemu?

 

suszarka do bieliznyAle gdy maleństwo się urodziło, zaczęłam myśleć że taka suszarka w dwu pokojowym mieszkaniu przy małym dziecku, nie zda w ogóle egzaminu. Dlatego poprosiłam swojej tatę by mi zamontował suszarkę na balkonie. Faktycznie posiadam niby balkon, bo jest tylko na pól mojej stopy, ale były stalowe belki na których można było zamontować taka suszarkę do bielizny. Tata bardzo się namęczył jak zamontował typowo spawaną konstrukcję. Musiała taka być ponieważ pod wpływem ciężkości rzeczy mokrych jakie bym wieszała, po prostu by spadła.
No dobra mam suszarkę na balkonie, ale co zrobić jak będą chłodne dni, jak będzie padał deszcz i będzie zima? Miałam miejsce w łazience nad samą wanna by powiesić suszarki do bielizny montowaną w ścianie, na suficie. I tu już był problem. Posiadam dwu i pól metrowe mieszkanie gdzie ciężko założyć taka suszarkę i jeszcze gdzie jest już wmontowana wanna. Trudu było co nie miara, ale na szczęście jakiś majster to zrobił. Był wysoki stanął na wannie i jakimś cudem zamontował ta suszarkę. Teraz suszarka na bieliznę wolno stojącą stoi w kącie bo jej nie potrzebuje. Mogę wywiesić rzeczy na balkonie jak i w łazience. Mi to nie przeszkadza ze jak odwiedzają mnie goście to zobaczą moje pranie wiszące w łazience. Moim zdaniem właśnie łazienka do tego jest.

Jeśli bym miała dodatkowe miejsce czy pokój gdzie by moje dziecko nie wchodziło to spokojnie bym używała tylko i wyłącznie suszarki wolno stojącej. Ale jeśli nie mam takiego pomieszczenia to łazienka jest dobrym miejsce do suszenia moich i dziecka rzeczy. Dlatego na początku trzeba pomyśleć gdzie zamontować taką suszarkę, ponieważ później będą problemy takie jakie ja miałam.