Mieszkanie z pomocą biura nieruchomości?

Moje ostatnie wynajmowane mieszkanie było absolutną porażką, więc byłem zmuszony do znalezienia nowego i z pewnością lepszego mieszkania. Biura nieruchomości nie są warte zachodu.

Biura nieruchomości potrzebują dużo kasy.

biuro nieruchomościTak więc, po pewnych doświadczeniach już wiedziałem na co zwracać szczególną uwagę, gdy chciałem coś wynająć. Udało mi się znaleźć przyzwoitą ofertę mieszkania do wynajęcia w Katowicach. Tym razem szczegółową przeanalizowałem każdy fragment umowy i o wszelkich niejasnościach skonsultowałem się z właścicielem biura nieruchomości. W końcu przeprowadziłem się do normalnego miejsca. Jak teraz jest? Na pewno lepiej niż przedtem. Przede wszystkim jest korzystniejsza lokalizacja i bliżej mam do miejsca pracy i sklepów, a także jest o wiele spokojniej. Wyposażenie domu jest zadowalające i teraz nie narzekam. Z nowymi współlokatorami złapałem lepszy kontakt niż z tymi w poprzednim mieszkaniu. Moje życie powoli zaczęło się układać i jestem naprawdę zadowolony. W miejscu gdzie teraz mieszkam jest wspaniała atmosfera i cudowny klimat. Wiem, że zostanę tu na dłużej, dopóki nie uzbieram pieniędzy na zakup własnego. Już teraz przeglądam oferty przedstawiające domy na sprzedaż, ale wiem, że to jeszcze trochę potrwa. Podsumowując mieszkanie, gdzie teraz jestem jest o niebo lepsze od poprzedniego. Tym razem jestem bardzo zadowolony, bo wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione.

A Ty jakie masz doświadczenia z wynajmowanym przez Ciebie mieszkanie? Jesteś zadowolony z biura nieruchomości z którego skorzystałeś? Czekam na odpowiedzi.