Motorek dziecięcy z silnikiem

Chłopcy coraz częściej dziewczynki uwielbiają bawić się samochodami i motorami. Szczególnie jeśli są to zabawki elektryczne i można je wprawić w ruch. Wszystko to dzięki silnikowi o mocy 35 W. Często samochód oraz motor elektryczny jest tak dobrze zaopatrzony, że dziecko czuję się bardzo komfortowo jak w prawdziwym samochodzie. Cena za taką zabawkę zależy od producenta i jeśli jest on sygnowane prawdziwą marka samochodowa to jest to cena dosyć wysoka.

Motory z silnikiem w kolorze czerwonym

czerwony motor elektryczny dla dzieci

Bardzo często dla chłopców kupujemy auta i motory w kolorze czerwonym. Oprócz tego w sklepach z zabawkami na półkach znajdziemy różne inne piękne odcienie i kolory zabawek. Klasyczny czerwony motor elektryczny dla dzieci to koszt około 700 złotych. Jego cena oczywiście będzie zależeć od wyposażenia. Motor musi być przede wszystkim bardzo mocne i stabilne. Tak by dziecko podczas użytkowania nie przewróciło się i nie zrobiło sobie krzywdy. Koła podgumowane spełniają oczekiwania dziecka nawet na leśnej ścieżce. Oprócz tego motor ma pod siedzeniem schowek, w którym dziecko może przewozić ulubione zabawki i inne ważne przedmioty. Motor wazy maksymalnie 10 kg, natomiast niecko może mieć maksymalną wagę 30 kg. Zabawa podczas jazdy jest nieoceniona i wszystkie dzieci lubią tego typu rozrywkę.

Cena za elektryczny pojazd jest uzależniona od jego wyposażenia. Im więcej akcesoriów tym będzie ona wyższa. Często motor lub samochód elektryczny kupowany jest dziecku jako prezent wspólny od całej rodzinki na przykład z okazji urodzin lub dnia dziecka. Możliwość wybrania koloru takiej zabawki jest ogromna. W sprzedaży internetowej jest jeszcze większy wybór niż w sprzedaży stacjonarnej. Mają mocny akumulator, który zapewnia ciągłą jazdę nawet przez 2 h.