Musiałam się dostać busem do Holandii

 

Na co dzień pracowałam w Holandii, ale na każdy weekend wracałam do Polski. Zazwyczaj zabierałam się do Holandii z moją przyjaciółką, która pracowała w tej samej firmie. Ostatnio jednak przyjaciółka poszła na zwolnienie lekarskie i ja musiałam dotrzeć do Holandii sama. Uznałam, że najlepiej będzie pojechać busem. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć jakiś dobry bus odjeżdżający z okolicy.

Wybrałam busa odjeżdżającego z Lubelskiego do Holandii

busy holandia polska lubelskieZależało mi na tym, aby znaleźć busa, który jest dosyć komfortowy. Przede wszystkim zależało mi na klimatyzacji oraz WC w busie, ponieważ podróż z Polski do Holandii jest dosyć długa, a komfort podczas podróży busem jest dla mnie ważny. Poszukiwania busa, który spełni moje oczekiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: busy holandia polska lubelskie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Bez problemu udało mi się znaleźć busa, który odjeżdżał do Holandii z Polski, z kilku miejscowości z Lubelskiego. Dużą zaletą busów wybranej przeze mnie firmy transportowej było to, że można było wybrać sobie i zarezerwować konkretne miejsce w autobusie, za niewielką, dodatkową opłatą. Najważniejsze było jednak dla mnie to, że busy jechały bezpośrednio do Holandii i można nimi było dotrze do tego kraju każdego dnia tygodnia. Busy jeździły nawet w godzinach wieczornych i nocnych, a także wczesnoporannych.

Dzięki temu zarówno do Holandii jak i z Holandii miałam bardzo dobry dojazd. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. przede wszystkim można było kupić bilet z wyprzedzeniem w bardzo dobrej, przystępnej cenie. Poza tym ważne było dla mnie również to, że im wcześniej kupowało się bilet, tym niższa była jego cena. Ponieważ byłam w stanie przewidzieć, kiedy będę jechać do lub z Holandii, udało mi się w ten sposób sporo zaoszczędzić.