Najlepszy susz konopny

Wielu klientów, zainteresowanych produktami zawierającymi cbd, nie orientuje się, że można kupić również susz konopny. Jest to legalna marihuana, posiadająca znikomą zawartość THC, najczęściej w ilości mniejszej niż dwie dziesiąte procenta. 

Zakup suszu konopnego w sklepie internetowym 

susz konopnySusze konopne sprzedawane w polskich sklepach internetowych pochodzi z najbardziej renomowanych upraw europejskich, między innymi z tych ze Szwajcarii i Holandii. Jest on hodowany z zachowaniem najwyższych standardów, bez użycia pestycydów, herbicydów oraz innych, groźnych dla zdrowia człowieka, substancji. W skład suszu konopnego wchodzi bardzo wiele składników, między innymi: CBD, CBDA, CBG, CBGA, CBN, THCA, THCV, a także pierwiastki śladowe i witaminy. Przyjmowanie suszu konopnego w postaci standardowego palenia jest znacznie mniej korzystne, niż z użyciem waporyzatora, ponieważ to urządzenie, w którym susz się nie spala, a jest jedynie podgrzewany do bardzo wysokiej temperatury. To sprawia, że jest wolny od substancji smolistych i maksymalnie efektywny. Susz konopny ma wiele gatunków i różne są jego ceny. Oczywiście odmiany smakowe i te, które zawierają największe stężenie cbd są najdroższe. Jest on sprzedawany w hermetycznie zamkniętych opakowaniach, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości – świeżość i bardzo intensywny aromat. Najbardziej opłacalny jest zakup większych opakowań, najlepiej tych zawierających nie mniej niż dziesięć gramów. Wtedy zapłacimy za nie nie więcej niż trzysta złotych. 

Zakup suszu konopnego jest w stu procentach legalnych i możemy się zaopatrzyć w dowolną jego ilość. Dzięki znikomej ilości THC, produkt nie powoduje odurzenia, ani uzależnienia psychicznego. Jest w stu procentach bezpieczny i mogą go przyjmować nawet dzieci.