Najlepszy waporyzator suszu CBD

Nie wszystkie waporyzatory są godne polecenia, a część z nich i tak jest uznawana za urządzenia warte swojej ceny. Tymczasem wcale tak nie jest, gdyż są bardzo niskiej jakości, a korzystanie z niektórych jest wręcz niebezpieczne dla zdrowia.

Czy warto kupić przenośny vaporizer Crafty?

crafty waporyzatorNajtańsze waporyzatory przenośne nie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, toteż bardzo często nadają się do wyrzucenia już po kilku miesiącach. Dlatego też nie ma się co dziwić, że doświadczeni vaperzy raczej nie korzystają z urządzeń, które kosztują mniej niż tysiąc złotych. Jest tak, albowiem, tak naprawdę, wysokiej jakości urządzenia do waporyzacji, nie mogą kosztować mniej, jeśli oczekujemy wydajności i najlepszych komponentów. Doskonałym tego przykładem jest Crafty waporyzator przenośny. Bowiem w nim zastosowano rozwiązania technologiczne, jakich nie stosują inni producenci, w tym unikalny system schładzania pary, dzięki czemu, trafia ona do naszych ust w optymalnej temperaturze. Warto również wspomnieć o precyzyjnym systemie regulowania temperatury w pełnym zakresie, czyli od czterdziestu do dwustu dziesięciu stopni Celsjusza. Jest on też bardzo prosty w obsłudze, albowiem wszystkimi funkcjami zarządza się jednym przyciskiem, który w zależności od operacji wymaga dłuższego przytrzymania lub kilkukrotnego przyciśnięcia. Warto również nadmienić iż do pewnego czasu był to jeden z nielicznych vaporizerów, którym można był zarządzać z poziomu aplikacji instalowanej na smartfonie.

Vaporizer Crafty wyposażony jest w niezwykle wytrzymałą baterię o pojemności 3500 mAh więc pozwala na dużo dłuższe sesje inhalacyjne. Ma to kluczowe znaczenie, zwłaszcza dla tych, którzy lubią grupowe inhalacje, gdzie chętnych na „bucha” jest nawet kilkunastu.