Nowa dziewczęca walizka

Kiedyś niezbyt często podróżowałam. Ostatnio jednak się to zmieniło i dość często gdzieś wyjeżdżam. Nie miałam w domu wcześniej żadnej dobrej walizki i często jeździłam w podróż ze starą kabinową walizką, która przede wszystkim była dla mnie zbyt mała. Musiałam więc poszukać czegoś nowego.

Walizka Wittchen zachwyciła mnie dizajnem

walizki wittchenNowej walizki zaczęłam szukać oczywiście w Internecie. Przeglądając oferty sklepów internetowych bardzo spodobały mi się walizki Wittchen, bo miały bardzo ładny dizajn. Wiem, że kupując walizkę powinno zwracać się uwagę przede wszystkim na jakość jej wykonania, ale nie mogłabym podróżować z brzydką torbą. Musiałam znaleźć walizkę, która łączy w sobie nowoczesny dizajn oraz solidność wykonania i komfort w używaniu. Walizki Wittchen takie właśnie są, a więc wybór był prosty – zaczęłam poszukiwania na stronie walizki, która podoba mi się najbardziej. Wybór był trudny, bo walizek do wyboru były mnóstwo i wszystkie były bardzo ładne. Jedna walizka jednak przyciągnęła mnie swoim dizajnem i jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam, że muszę ją mieć. Zobaczyłam dużą, różową walizkę, która zachwyciła mnie swoim intensywnym kolorem. Prezentowała się świetnie, a do tego była też wykonana w takich sposób by używało jej się bardzo wygodnie. Dzięki temu, że w walizce zamontowano cztery kółka to walizka obraca się wokół własnej osi – bardzo ułatwia to jej prowadzenie.

Walizka, którą udało mi się kupić jest bardzo elegancka, mimo swojego intensywnego koloru. A jeżeli o kolor chodzi to różowa walizka bardzo się wyróżnia na lotnisku co jest dużym plusem. Nie ma mowy by pomyliła mi się z walizką kogoś innego. Podróżowałam z nią już kilka razy i mimo tego, że jest to duża torba to łatwo się z niej korzysta. Jest bardzo solidna przez co zawsze jestem pewna, że moje rzeczy są w środku niej bezpieczne.