O tym jak wygląda mój manicure hybrydowy

 

Nie mam zbyt wiele czasu dla siebie. Pracuję do późna, biorę nadgodziny, żeby spłacać kredyt mieszkaniowy. Czasem nie mam czasu żeby odpocząć, nie wspominając już o czasie na urodowe zabiegi. Staram się jak mogę żeby wyglądać ładnie, jednak jest to trudne. Poszłam ostatnio na makijaż permanentny, dzięki czemu przynajmniej coś mam z głowy.

Manicure hybrydowy jest trwały

manicure hybrydowy wykonywany w PoznaniuUrządzałam sobie też w każdą niedzielę małe domowe Spa z kąpielą w wannie z olejkami, peelingiem i balsamami. To mi musiało wystarczyć za wszystkie szybkie prysznice w tygodniu. Nadal miałam jednak problem z paznokciami. Lubiłam je malować, jednak lakier bardzo szybko mi schodził. Nie miałam kiedy ich malować i poprawiać, więc w końcu przestałam używać lakierów. Wtedy koleżanka poleciła mi manicure hybrydowy wykonywany w Poznaniu. Powiedziała mi że była już na takim dwa razy i była z niego bardzo zadowolona. Może nie jest on tani, ale trzyma się nawet dwa tygodnie. Nie mogłam uwierzyć, że lakier może być taki trwały, chyba że się nie pracuje i nic w domu nie robi. Jednak postanowiłam zaryzykować, najwyżej więcej nie skorzystam z zabiegu. Umówiłam się do salonu kosmetycznego jaki poleciła mi koleżanka. Okazało się, że ten manicure jest taki trwały, ponieważ lakier jest utwardzany przy pomocy lampy UV. Wybrałam kolor czerwony, ale nie jaskrawy, taki żeby się nadawał do pracy. Faktycznie po dwóch tygodniach nadal wyglądał dobrze, choć wiadomo, że paznokcie odrastają, więc i tak trzeba go zmyć.

Jednak mimo tego mogę śmiało polecić każdemu manicure hybrydowy. Jest naprawdę tak trwały jak wszyscy zachwalają i nawet osoby które dużo pracują w burze czy w domu będą z niego zadowolone. Cena może nie jest niska, ale przynajmniej efekt jest bardziej niż zadowalający. Gorąco polecam.