Okuma to firma, która dba o klienta

Każdy człowiek ma swoje przyzwyczajenia, tak samo jak i każdy człowiek ma swoje fobie i rzeczy, których nie cierpi. Tak samo jest u wędkarzy, każdy z nich ma fioła na punkcie swojego hobby.

Okuma to firma polecana przez wędkarzy

 

Niektórzy wędkarze na przykład nie łowią w wybrane dni tygodnia, miesiące lub uzależniają swoje wyjście na ryby od aktualnej pozycji księżyca na niebie. Każdy wędkarz ma też swoje szczęśliwe i pechowe łowiska na których stara się nie łowić. Jednak najważniejszy dla wędkarzy jest ich sprzęt, który traktują z najwyższym pietyzmem.

OkumaBardzo często przerabiają pomieszczenie piwniczne na swój schowek na sprzęt. Oczywiście wędkarze mają też swoje ulubione firmy i to z jakiej firmy pochodzą produkty, mają dla nich ogromne znaczenie. Żaden szanujący się wędkarz nie kupi innego kołowrotka niż kołowrotek firmy Okuma. A że drogi? To nie ważne, każdy odpowie, że za jakość się płaci. Okuma jako firma szanuje swoich klientów. Widać to po sposobie gwarancji. Na każdy kołowrotek firmy Okuma jest dawana pięcioletnia gwarancja od wszelkich uszkodzeń i zawsze produkt jest naprawiany lub wymieniany na nowy. Jak widzimy na podstawie powyższej firmy tak powinna wyglądać kompleksowa usługa gwarancyjna. Niestety dla niektórych firm taka obsługa nie jest normalna i zawsze robią problemy, często tak jest w firmach obuwniczych które na siłę próbują udowodnić, że wina zawsze leży po stronie klienta. Wędkarze to ludzie honorowi i zawsze dotrzymują słowa i mogą świecić przykładem dla innych. Nie krytykujmy ludzi, którzy mają swoje przyzwyczajenia i upodobania, bo oni może i są zakręceni na ten temat, ale bardzo często mają rację.