Oryginalna księga gości weselnych

Przez długi czas pary młode nie wykorzystywały w ogóle księgi gości podczas organizacji własnego przyjęcia weselnego. Nic w tym jednak dziwnego skoro wielu zaproszonych nie było raczej zainteresowanych wpisywaniem się do niej. Każdy musiał przecież napisać kilka miłych słów czy życzeń dla pary młodej na ich nowej drodze życia. Niejednokrotnie było to dosyć stresujące i problematyczne. Na szczęście dziś można znaleźć nowoczesne wersje typowych ksiąg weselnych.

W jakim sklepie kupić księgę gości weselnych?

nieszablonowa księga gości weselnych ze sklepuNajwiększy wybór takich dodatków ślubnych można oczywiście znaleźć w sklepach internetowych, gdzie udostępniono sporo nowoczesnych alternatyw dla tradycyjnej, przestarzałej księgi. Idealnym przykładem jest choćby nieszablonowa księga gości weselnych ze sklepu w formie szklanej ramki, do której wrzuca się małe serduszka drewniane z imionami gości. Kolejna propozycja to wielkie drzewo z kolorowymi liśćmi wykonanymi przez gości – każda z osób moczy kciuk w przygotowanej farbce i zostawia odcisk na kartce. W ten sposób uzyskujemy przepiękny obraz i zarazem pamiątkę ślubną, która może zawisnąć w domu czy mieszkaniu małżonków. Możliwości tutaj jest naprawdę sporo i projektanci wręcz prześcigają się w pomysłach. Co ciekawe, tego rodzaju księga gości może stanowić także niespodziankę dla pary młodej od rodziców czy świadków. Oczywiście powinna się znaleźć na sali weselnej jak najwcześniej, aby każdy zdążył pozostawić po sobie ślad.

Jeśli chodzi o ceny tego rodzaju oryginalnych dodatków ślubnych to są bardzo różne i w dużej mierze zależą od wielkości księgi. Trzeba tutaj zawsze dopasować produkt do liczby zaproszonych gości – im więcej uczestników wesela, tym kosztowniejsza księga. Oczywiście warto postawić na taką pamiątkę, która stanowi też niemałą atrakcję dla gości.