Oryginalne stroje karnawałowe

Mój mąż jest bardzo rozrywkowym mężczyzną. Uwielbia tańczyć i się bawić. Dlatego jak są jakieś wesela, czy rodzinne imprezy to bardzo się cieszy i zawsze wychodzimy ostatni. Teraz zbliżał się karnawał i już zaczął szukać jakichś ciekawych imprez z tej okazji. Oczywiście ja również z wielką chęcią, chciałam się na taką zabawę udać.

Czas wybrać kostium karnawałowy

ciekawe stroje karnawałowe dla dorosłych sklepJak to w karnawale, królowały kolory i różnorodne stroje. Może nie mieliśmy aż tak szalonych pomysłów jak na karnawale w Wenecji, ale jakieś ciekawe stroje karnawałowe dla dorosłych sklep trzeba było wyszukać. Uwielbiałam się przebierać i już zastanawiałam się, co włożę w tym roku. Dlatego udaliśmy się do sklepu ze strojami i zaczęliśmy wybierać. Od razu rzucił mi się w oczy strój czarnego łabędzia, który był niesamowity. Jeszcze z taką karnawałową maską w zestawie, bo łabędź zawsze ma maskę, więc pasowało idealnie do okazji. Prosiłam tylko, żebym się w to zmieściła, bo ostatnio troszkę kilogramów mi się nazbierało. Poszłam do przymierzalni i uff wielka ulga, leżało jak ulał. Jak z niej wyszłam, to o mało nie dostałam zawału. Zobaczyłam rycerza z mieczem i przepaską kierującego się w moją stronę. Jak się pewnie domyślacie, był to mój szalony, dowcipny mąż który chciał zrobić kawał i mnie wystraszyć. Oboje bardzo szybko znaleźliśmy coś dla siebie i mogliśmy wyjść ze sklepu i szykować się na zabawę. Mnie jeszcze czekał odpowiedni makijaż i dobór butów.

W sklepie był szeroki wybór kostiumów, chociaż nie przyglądałam się wszystkim, bo od razu jak zobaczyłam kostium łabędzia, to nie szukałam dalej. Ale rzuciłam okiem i wiem, że w razie czego będę tu mogła przyjść po śmieszne przebranie na każdą okazję. Teraz będzie wieczór panieński koleżanki, to już wiem, gdzie szukać kostiumu.