Piękne włosy dzięki ziołowej hennie!

 

Zniszczone włosy wcale nie oznacza od razu, że musimy wstrzymać się z ich farbowaniem, a co za tym idzie męczyć się z odrostami. Istnieją bowiem farby pozbawione chemicznych składników i tworzone na bazie mieszanki ziół. Farby te nie tylko nie zniszczą naszych włosów, ale także poprawią ich kondycję!

Zalety farbowania włosów henną

henna khadiJakiś czas temu zauważyłam, że moje blond włosy nadają się tylko i wyłącznie do ścięcia. Nie chciałam jednak pozbywać się moich długich włosów, dlatego miałam dwa rozwiązania: albo zaprzestać ich rozjaśniania i starać się nie zwracać uwagi na nieestetyczne odrosty, albo użyć farby ziołowej. Kiedyś marzyły mi się miedziane włosy, więc postanowiłam skorzystać z drugiego wariantu i zmienić odcień włosów koloryzując je farbą ziołową. Henna Khadi była jedną z najbardziej polecanych na różnorakich forach internetowych, dlatego właśnie na nią się zdecydowałam i dziś wiem, że była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć w tamtym momencie. Na całą długość włosów starczyło mi jedno opakowanie, które dodatkowo wymieszałam z odżywką regeneracyjną. Po odczekaniu wskazanego czasu i spłukaniu henny, byłam wniebowzięta efektami. Moje włosy przepięknie lśniły, były niesamowicie przyjemne i gładkie w dotyku, a w dodatku odżywione niemalże tak, jakbym poddała się profesjonalnej kuracji w salonie fryzjerskim! Co więcej, po jakimś czasie w którym regularnie poddawałam włosy farbowaniu henną, zauważyłam, że moje włosy stały się grubsze, a także przestały wypadać! Za sprawą henny nie musiałam ścinać ich z długości, a jedynie delikatnie podciąć końcówki.

Zabieg farbowania włosów henną polecam każdej kobiecie, która ma problem z włosami. Henna bowiem potrafi nie tylko nadać im przepięknego i naturalnego odcienia, ale przede wszystkim naprawić ich stan, a także dodać im objętości. Piękne włosy są wizytówką każdej kobiety, dlatego też warto o nie zadbać na najlepszym poziomie!