Po co wynajmuje się pokoje na godziny?

Ogłoszenia z wynajmem pokoi czy apartamentów na godziny z pewnością nie są dostępne w dużych, renomowanych hotelach. Głównie tego rodzaju usługi są świadczone przez prywatnych właścicieli mieszkań, zlokalizowanych w dużych polskich miastach. W tego typu branży, najważniejsza jest pełna dyskrecja oraz zapewnienie odpowiednich warunków przybyłym klientom.

Kto korzysta z oferty pokoi na godziny?

pokoje na godziny w poznaniuZarówno mężczyźni, jak i kobiety zgłaszają się do właścicieli mieszkań w celu wynajmu lokalu na kilka godzin w wiadomym celu. Są to osoby w przeróżnym wieku, dla których jedyną opcją intymnego spotkania są właśnie pokoje na godziny w Poznaniu lub innym dużym mieście. To ważne, aby pokój mieścił się nie daleko miejsca zamieszkania czy pracy klienta, aby móc dosłownie w każdej chwili wyskoczyć na spotkanie z partnerem. Dlaczego takie osoby nie korzystają z usług dużych i znanych hoteli? Właśnie ze względu na chęć zachowania pełnej prywatności – chyba nikogo nie zdziwi fakt, że w zdecydowanej większości przypadków za drzwiami pokoi na godziny dochodzi do zdrad. Dlatego klienci wybierają prywatne, nikomu nieznane kwatery, w których często nie jest nawet wymagane zameldowanie i podawanie swoich danych personalnych. Ceny usług są bardzo różne i wahają się od kilkudziesięciu do około 150 złotych za godzinę. Wszystko zależy od lokalizacji i standardu wynajmowanego pokoju.

Oczywiście tego rodzaju pokoje są także przeznaczone dla klientów, którzy po prostu nie mają możliwości, ani warunków do spędzenia intymnych chwil we własnym domu ze względu na pozostałych domowników czy po prostu jeszcze nie mieszkają wspólnie. Nie każdy ma chęć oraz możliwość spędzenia długiego czasu w hotelu, dlatego decyduje się na szybszą i często znacznie tańszą opcję.