Praktyczny prezent dla mężczyzny

Moi znajomi ostatnio przeprowadzili się do nowego domu. W sumie to mąż koleżanki wybudował go prawie sam. Podziwiałam go za to, że dał radę. Po tym jak się tam przeprowadzili to z okazji też urodzin męża koleżanki zaprosili mnie do siebie.

Zakup scyzoryka szwajcarskiego na prezent

scyzoryk szwajcarskiByła to pierwsza mija wizyta w ich domu i do tego jeszcze te urodziny. Musiałam zatem kupić dwa prezenty. Do domu kupiłam zestaw wyjątkowych i oryginalnych szklanek. Tylko nie za bardzo wiedziałam co mogę kupić dla męża koleżanki. Chciałam żeby było to coś praktycznego ale jednocześnie ładnego. Zaczęłam przeglądać strony internetowe żeby znaleźć jakiś pomysł. I tak całkiem przypadkowo zobaczyłam scyzoryk szwajcarski, który byłby dla niego wręcz idealnym prezentem. Z jednej strony była to rzecz wykonana niezwykle starannie i solidnie. a z drugiej było to coś praktycznego. W końcu scyzoryk ten miał wiele końcówek, których można było używać. A gdy on lubi majsterkować i naprawiać wiele rzeczy to taki przyrząd na pewno byłby mu potrzebny. Scyzoryk ten nie kosztował też dużo. Stwierdziłam, że nie ma co się nad tym dłużej zastanawiać i trzeba go zamówić. Przesyłka nie szła do mnie długo. Chyba już na trzeci dzień po zamówieniu miałam scyzoryk w domu. Dokładnie mu się przyjrzałam i wiedziałam, że jest to coś co chyba każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć. Pomyślałam od razu, że na święta będę mogła takie scyzoryki zamówić też dla swoich najbliższych.

A kolega gdy dostał upominek był bardzo zadowolony. Oczywiście od razu sprawdził jak działają poszczególne końcówki. I powiedział mi, że teraz będzie używał tylko tego bo jego poprzedni scyzoryk jest dużo gorszy. A ten ode mnie jest po prostu porządny. Cieszyłam się więc, że tak dobrze trafiłam z prezentem.