Profesjonalnie przewiezione meble

Dla mnie klienci byli najważniejsi i zawsze starałem się wszystkie zlecenia wykonać rzetelnie. Współpracowałem z jednym z najlepszych producentów mebli i dzięki temu mój sklep odwiedzało tak dużo osób. W ostatnim czasie wpadało mnóstwo zamówień na meble.

Meble przewiezione przez doświadczonego kierowcę 

przewóz mebliW katalogu miałem dostępne wszystkie meble, ale nie każde z nich dostępne były na magazynie. Kiedy nazbierało mi się sporo zleceń, to musiałem pilnie złożyć zamówienie u producenta, ponieważ nie chciałem, żeby moi klienci za długo czekali. Mebli potrzebowałem tak właściwie na już. Niestety, ale okazało się, że producent nie miał wolnego kierowcy, który mógł mi dostarczyć meble. Musiałem więc na własną rękę zorganizować przewóz mebli, ponieważ nie mogłem czekać do przyszłego poniedziałku. Skontaktowałem się z firmą transportową, która specjalizowała się w przeprowadzkach i przewozach właśnie mebli. Poprosiłem o doświadczonego kierowcę, ponieważ do przewiezienia były nowe meble dla moich klientów, które dodatkowo kazałem zabezpieczyć. Umówiłem się z właścicielem firmy transportowej, że płatność ureguluję jak już meble zostaną dowiezione do mojego sklepu i upewnię się, że nie zostały w czasie transportu uszkodzone. Następnego dnia z rana dotarły do mnie wszystkie zamówione u producenta meble. Sprawdziłem i faktycznie były podwójnie zabezpieczone. Kierowca był doświadczonym pracownikiem i pilnował, ażeby meble zostały przewiezione w nienaruszonym stanie.

Moi klienci byli po raz kolejny zadowoleni z faktu, że otrzymali zamówione meble przed czasem. Za usługi transportowe zapłaciłem przelewem i podziękowałem za udaną współpracę. Wiedziałem już, że w razie konieczności miałem alternatywę na przewiezienie mebli do swojego sklepu.