Rezerwuję dla szefa hotel konferencyjny w Gdyni

 

Kiedy nas prezes podpisał kontrakt z największym kontrahentem to wszyscy wiedzieliśmy, że szykują się dla całej firmy bardzo dobre zmiany. Cieszyliśmy się z tego i czekaliśmy na informacje zwrotne od prezesa na temat nowych zadań.

Zarezerwowałam bardzo tani i dobry hotel konferencyjny

hotele konferencyjne gdyniaW poniedziałek prezes miał jechać na konferencję, ale nastąpiła zmiana planów i termin został przełożony. Co się okazało, rezerwacja, której dokonał jeden z kontrahentów przepadła i szef wziął to na siebie. Przyszedł do mnie i poprosił, ażebym znalazła najlepsze hotele konferencyjne gdynia i wybrała jeden na spotkanie. Konferencja ma odbyć się w sali, która jest dostosowana do określonej ilości osób. Ma tam być podobno ponad dwudziestu biznesmenów. Musi być koniecznie klimatyzowana i posiadać niezbędne urządzenia takie jak projektor. Wiem doskonale gdzie są dobre hotele konferencyjne gdynia, ponieważ w poprzedniej firmie gdzie pracowała bardzo często zajmowałam się rezerwacją takich miejsc i dla mnie to było proste zadanie. Miałam nawet swoje ulubione hotele konferencyjne gdynia i postanowiłam skontaktować się z jednym z nich. Znają mnie tam już dość dobrze i na pewno jak się przedstawię z nazwiska to uda się wynająć jakąś ciekawą sale. Rezerwacji mam dokonać na pięć dni. Po kontakcie z hotelem zarezerwowałam salę konferencyjną oraz pokoje dla gości. Z uwagi na dużą ilość osób recepcjonista zaoferował spa gratis. To się prezes ucieszy jak mu o wszystkim opowiem, bo zabiera żonę i na pewno jej się to spodoba.

Konferencja się udała i szef wrócił do firmy bardzo zadowolony. My otrzymaliśmy nowe zakresy zadań i co najważniejsze, dostaliśmy w dziale podwyżkę. Tego to nikt się nie spodziewał i była to dla nas na prawdę bardzo miła niespodzianka.