Sprawdzone techniki nanoszenia sitodruku na odzież

 

Technika sitodruku jest znaną od wielu lat technologią nanoszenia specjalnego typu znakowania, dzięki któremu możliwe jest zdobienie odzieży, a także tworzenie bardziej skomplikowanych grafik. Technika sitodruku ma bardzo wiele zalet, dlatego jest z powodzeniem wykorzystywana przez firmy, które świadczą usługi nanoszenia grafik i napisów na odzież codzienną lub firmową wszelkiego rodzaju.

Trwała i popularna technika sitodruku odzieżowego

sitodrukWiele firm produkujących koszulki, wykorzystuje tą technologię do nanoszenia grafik zarówno na odzieży poliestrowej, jak i bawełnianej. Dzięki temu, że sitodruk jest tak popularny w branży odzieżowej, możliwe jest tworzenie koszulek np. z logami zespołów. Dzięki niezwykłej trwałości sitodruku, a także odporności na ścieranie, możliwe jest wyprodukowanie licencjonowanych koszulek z logami zespołów muzycznych, które są sprzedawane w sklepach internetowych, oraz podczas trwania koncertów. Nadruk sitodrukowy jest także bardzo popularnym elementem powstawania odzieży sportowej. Doskonały sitodruk może być metodą nanoszenia grafik na bluzy, koszulki czy nakrycia głowy. Bardzo ważną gałęzią przemysłu odzieżowego, wykorzystująca techniki sitodruku są wszelkiego rodzaju firmy, które zlecają produkcję odzieży reklamowej. Dzięki temu, że sitodruk jest stosunkowo tanią i niezwykle trwałą techniką, może być szeroko stosowany nie tylko w branży odzieżowej.

Techniki sitodruku sprawiają, że możliwe jest nanoszenie zarówno nadruków utrzymanych w skali szarości, jak i kolorowych, skomplikowanych wzorów, które mogą być niezwykle odporne na ścieranie oraz spieranie. W zależności od rodzaju druku, możliwe jest nanoszenie go na odzież o różnej gramaturze, a także używanie najlepszych technik jego przemysłowego powstawania.