Stołówka w pensjonacie z dużym stołem

Mój pensjonat słynął nie tylko z komfortowych pokojów gościnnych, ale też smacznej kuchni domowej. Zatrudniałam najlepszych kucharzy i goście zawsze wykupowali u mnie posiłki. Stołówka w pensjonacie była bardzo dużo i każdy miał dla siebie wystarczającą ilość miejsca.

Kupienie dużego stołu do stołówki w pensjonacie

duży stółPo remoncie musiałam wprowadzić spore zmiany również w stołówce. Nie było tam miejsca na małe stoliki i postawiłam na duży stół, który miał pomieścić wszystkich gości. Posiłki były wydawane o różnych porach i nie zawsze wszyscy goście przychodzili do stołówki o tej samej porze. Stół musiałam zamówić, ponieważ nigdzie w sklepie nie było dostępnego w tak dużym rozmiarze. Krzesła miałam, ponieważ kupiłam nowe na początku roku, dlatego wystarczyło zainwestować w sam stół. Skontaktowałam się z producentem mebli, który zgodził się wykonać stół na zamówienie. Podałam mu dokładnie wszystkie wymiary i wpłaciłam zaliczkę. Wykonanie dużego stołu trwało tydzień czasu, co uważałam za krótki termin. Kupiłam idealnej wielkości stół do stołówki, który pasował tam idealnie. Po ustawieniu krzeseł było jeszcze sporo miejsca i każdy mógł usiąść przy stole swobodnie. Stół, mimo iż był duży, to jeszcze posiadał dodatkową funkcję regulacji wysokości i był rozkładany. Dawało to sześć dodatkowych miejsc. Za stół o takim rozmiarze zapłaciłam bardzo rozsądną cenę, a wykonany był on na dodatek bardzo solidnie. Byłam zadowolona i wiedziałam, że goście mojego pensjonatu również się ucieszą.

Stół w stołówce sprawdził się znakomicie. Nawet jak oferowałam szwedzki stół, to wszystko dało się swobodnie ustawić na stole. Mój pensjonat jako jedyny w okolicy wprowadził takie rozwiązanie w stołówce i z czasem zauważyłam, że inni poszli w moje ślady.