Studia potrzebne do budowania wind osobowych

Moja droga zawodowa rozpoczęła się w momencie, w którym zdecydowałem się pójść do pracy wakacyjnej, w której miałem do czynienia z naprawianiem wind. Byłe pracownikiem fizycznym, który wiedział tylko tyle ile musiał na temat naprawianego sprzętu.

Nowoczesne windy osobowe jednak bardzo mnie zainteresowały

nowoczesne windy osoboweStwierdziłem, że jest to coś, w co warto włożyć nieco więcej zaangażowania. Postanowiłem spróbować swoich sił na studiach technicznych i zdecydowałem się zostać inżynierem budowlanym. Przez cały czas dążyłem do tego, by jak najwięcej uczyć się na temat wind. Nie wiem skąd brała się moja fascynacja nimi. Po prostu wydawało mi się, że nowoczesne windy osobowe są tym, co sprawi, że jednocześnie będę dużo zarabiał, jak i będę szczęśliwy w związku z wykonywaną przeze mnie pracą. Wszystko szło idealnie – na studiach miałem bardzo dobre wyniki, z kolei mój kierunek uczył mnie wszystkiego, co powinienem wiedzieć w pracy. Gdy tylko ukończyłem szkołę zaraz zatrudniłem się w firmie, która produkowała nowoczesne windy osobowe. Wszystko tam mi się podobało – moja praca była niezwykle wymagająca pod względem intelektualnym, ale na spokojnie dawałem sobie z tym wszystkim radę. W końcu o windach uczyłem się przez długi czas nie tylko na studiach, ale również z własnych źródeł w wolnym czasie. Zawsze to, czego uczymy się z chęcią wchodzi nam do głowy znacznie szybciej niż to, co musimy wkuwać na siłę i wbrew naszej woli. Postanowiłem, że dojdę w tej branży na sam szczyt. Obecnie jestem bliski otwarcia własnej fabryki nowoczesnych wind.

Moja kariera jest przykładem tego, że warto dążyć do realizacji swoich marzeń. Od samego początku wierzyłem w to, że windy zapewnią mi dostatni byt i zadowolenie z pracy. Okazało się, że nie myliłem się nawet przez moment.