Szukam dla córki bezpiecznego transportu do Anglii

Moja córka zdecydowała się wyjechać na wakacje do Anglii, żeby zarobić na studia. Początkowo ten pomysł nie bardzo mi się podobał, ale ostatecznie się zgodziłam. Studia dla Pauliny były ważne a ja nie miałam na to pieniędzy. Pomogłam jej w organizacji.

Moja córka bezpiecznie dotarła do Anglii

bezpieczne przewozy do Anglii z PolskiNie chciałam, ażeby latała samolotami czy jechała autokarem. Chciałam znaleźć firmę, która specjalizuje się w przewozach i ma busy, którymi dowozi ludzi bezpiecznie na miejsce. Postanowiłam trochę poszperać w internecie i sprawdzić firmy, które się ogłaszają. Zawsze są tam opinie klientów i będę mogła się tym sugerować. Znalazłam firmę, która oferuje bezpieczne przewozy do Anglii z Polski i postanowiłam sprawdzić jakie ma opinie. Okazało się, że wszystkie były pozytywne i ludzie najchętniej właśnie tego przewoźnika polecali. Firma była z naszego miasta i dlatego postanowiłam osobiście pojechać na miejsce. Chciałam się upewnić, że pojazdy mają aktualne przeglądy techniczne a kierowcy są doświadczeni. Bezpieczeństwo mojej córki jest dla mnie najważniejsze. Paulina jak się dowiedziała, że zorganizowałam jej transport to była szczęśliwa. Zaraz po tym jak pojechałam do siedziby firmy to podpisałam umowę. Przedsiębiorca zrobił na mnie ogromne wrażenie a pojazdy były sprawne i na bieżąco naprawiane jak pojawiała się taka konieczność. Paulina miała jechać jedenastego czerwca i pomogłam się jej spakować. Jeszcze nie wyjechała nawet a już za nią bardzo tęskniłam. Wiem, że będziemy miały stały kontakt.

Paulina bezpiecznie dotarła na miejsce i na bieżąco mnie o wszystkim informowała. Dojechała na czas i była zadowolona z podróży. Poznała w podróży wiele interesujących osób i sądzi, że będą to długotrwałe znajomości. Na pewno sobie tam poradzi.