Szukam transportu w kierunku Anglii

Zawsze się w coś wpakuję. Tym razem to przerosłem sam siebie. Dlaczego? Otóż dlatego, że sprzedałem na jednym z zagranicznych portali motocykl. Uznałem, że oferta będzie ciekawsza jak zaznaczę, że organizuję na własną rękę i koszt transport.

Firma transportowa pomogła mi dostarczyć towar do Anglii

transport na kierunku polska angliaTak na prawdę to nie wierzyłem, że ktoś zainteresuje się takim rzęchem, ale znalazł się jakiś angielski kolekcjoner, który zapłacił za motocykl jeszcze więcej niż początkowo chciałem. Teraz muszę zorganizować transport na kierunku polska anglia, by mu ten motocykl dostarczyć. Rzecz jasna chciałem na tym interesie zarobić jak najwięcej i dlatego musiałem znaleźć na prawdę szalenie tani transport na kierunku polska anglia i to jak najszybciej. Znajomości nie mam w tej branży to nawet nie było kogo pytać o pomoc. Musiałem poszukać jakiejś firmy. Zacząłem rozglądać się po mieście jak wracałem z pracy i znalazłem taką firmę. Nie miałem pojęcia nawet ile kosztuje taki transport na kierunku polska anglia i nie miałem nawet porównania. Trafiłem jednak na dość rzetelnego przedsiębiorcę, który w jasny i czytelny sposób przedstawił mi co składa się na kwotę takiego transportu. Po przeliczeniu wagi motocykla i dokładnej ilości kilometrów już wiedziałem jaką kwotę zapłacę. Fajnie wyszło, ponieważ sądziłem, że kwota za ten transport na kierunku polska anglia będzie jednak o wiele większy. Zgodziłem się na współpracę. Motocykl sam im dostarczę, bo dzięki temu jeszcze udało się nieco zaoszczędzić.

Klient, który dostał moją maszynę jest na prawdę bardzo zadowolony. Wystawił mi bardzo pozytywną opinię i nawet dodał, że jak będę miał coś ciekawego w podobnym roczniku to się dogadamy. Mam już firmę transportową sprawdzoną i z dostawą sobie poradzę.