Ulubione plecaki moich dzieci

Mam dwójkę dzieci – syna i córkę. Razem z mężem bardzo lubimy podróżować i aktywnie spędzać czas. Jednym z naszych ulubionych zajęć jest chodzenie po górach, w czym udział biorą też oczywiście również nasze dzieci. W czasie takich wypraw bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie i dotyczy to też oczywiście dzieci.

Plecaki Deuter – dobre wykonanie i ciekawy dizajn

plecak dla dzieci deuterMyślę, że w przypadku dzieci w góry, czy generalnie jakieś inne podróże sprawdziłby się dobrze również zwykłe plecaki, takie jak noszą do szkoły. Dbamy z mężem o to żeby żeby rzeczy naszych dzieci, chociażby takie jak torby, były dla nich komfortowe w użyciu i wygodne. Dlatego też nawet ich zwykłe szkole plecaki są bardzo dobrej jakości. Jednakże, to plecaki turystyczne są dla nich najlepsze i najbardziej je lubią. Zarówno syn, jak i córka mają kilka plecaków turystycznych do wyboru, ponieważ dość często w sklepach znajdujemy warte uwagi plecaki tego typu. Naszą ulubioną firmą jest Deuter. Ostatnio też kupiłam dla córki właśnie plecak dla dzieci Deuter, który zachwycił i mnie i ją swoim dizajnem. Plecak wygląda jak mały różowy pingwin. Ale oczywiście nie wygląd takich przedmiotów jest najważniejszy. Ważne dla mnie jest to, że jest to plecak przy produkcji, którego użyto materiałów wysokiej jakości, a więc jest on solidy, ale jednocześnie jest lekki przez co jest on wygodny. O jego wygodzie świadczy też to, że ma dobrze wyprofilowane plecy.

Nowy plecak bardzo dobrze sprawdził się córce w czasie naszej wycieczki w góry. Jest on bardzo pojemny, jak na plecak dla dziecka oczywiście. W plecaku tym nie zabrakło takich niezbędnych dodatków jak odblaski (które moim zdaniem są bardzo ważne,, bo poprawiają widoczność dziecka) czy dodatkowe kieszonki a drobiazgi. Świetnym dodatkiem jest też okienko, w które można wpisać dane naszego dziecka.