Uratowaliśmy małżeństwo dzięki terapii

 

Jesteśmy pięć lat po ślubie. Na początku; wiadomo, wszystko wydawało nam się wprost idealne. Świat jakby nagle stał się bardziej kolorowy, a my mogliśmy robić wszystko i zostać kim tylko chcemy, bo przecież dlaczego nie? Przy wsparciu ukochanej osoby wszystko wydaje się być możliwe i prostsze. Jednak wraz z upływem czasu coś zaczęło się zmieniać i potrzeba okazała się terapia dla par w Łodzi.

Terapia, która pomoże Twojemu związkowi wrócić na prostą

terapia dla par w ŁodziByć może niektórzy z Was także doświadczyli czegoś podobnego. Nagle najbliższa ci osoba zaczyna się od ciebie oddalać, macie mniej tematów do rozmowy, kłócicie się o takie błahostki, że kiedyś byłoby to nie do pomyślenia. Generalnie za nic nie potraficie znaleźć wspólnego języka, a male problemy wzrastają do rangi wielkich dramatów, przy których jedna strona potrafi się popłakać, a druga wyjść z domu z trzaskiem drzwi. Wiedzieliśmy z mężem oboje, iż taki obrót spraw może nas doprowadzić do rozwodu, dlatego też terapia dla par w Łodzi wydawała nam się być jedynym racjonalnym rozwiązaniem. Zapisaliśmy się więc na wizytę. Weszliśmy do eleganckiego i przytulnego zarazem wnętrza, w którym już czekała na nas pani Magda, zajmująca się problemami przeróżnych par od przeszło dziesięciu lat. Na początku sądziłam, że trudno będzie nam się otworzyć i szczerze porozmawiać z jakby nie było obcą osobą, skoro nie potrafimy porozumieć się nawet między sobą, jednak ku mojemu zaskoczeniu wcale tak nie było.

Było to możliwe za sprawą odpowiednich pytań, które zadawała nam pani Magda, były one sformułowane w taki sposób, który faktycznie skłaniał do refleksji i do pochylenia się nad pewnymi problemami, które wcześniej jawiły nam się jako mało istotne. Dzięki wspólnej terapii uratowaliśmy związek.