Wielofunkcyjna rozkładana kanapa

 

Jestem z moim chłopakiem odkąd skończyłam szesnaście lat. Niedawno oboje skończyliśmy studia i zaczęliśmy pracować. Zdecydowaliśmy się wyprowadzić ze studenckiego mieszkania i kupić sobie małą kawalerkę, bo tylko na to było nas stać. Ale mimo, że nasze mieszkanie jest małe to strasznie je kocham i mi się podoba. Jest małe ale bardzo przytulne i cieszę się, że w końcu mogę mieszkać tylko z moim chłopakiem.

Musieliśmy znaleźć użyteczną kanapę rozkładaną

kanapa rozkładana z pojemnikiem na pościelNajwięcej problemu mieliśmy z urządzeniem naszego największego pokoju, w którym śpimy. Nie mogliśmy jednakże wstawić do tego pokoju łóżka, ponieważ miał on też spełniać zadanie salonu w naszym małym mieszkanku. Dlatego też kupiliśmy rozkładaną kanapę. Oprócz tego szukaliśmy też takiego mebla, który będzie miał pojemnik na pościel. Jako, że nie mamy w mieszkaniu dużo miejsca to kanapa rozkładana z pojemnikiem na pościel sprawdza się u nas bardzo dobrze i nie wyobrażam sobie żebym musiała szukać innego miejsca na poduszki i pościel w pokoju. Wybraliśmy naprawdę ładną szarą kanapę, po której właściwie nie widać, że się rozkłada. Wygląda jak bardzo elegancka i droga sofa, a nam udało się ją kupić w promocji za naprawdę nieduże pieniądze. Kanapa jest bardzo wygodna, zarówno złożona i rozłożona co jest bardzo ważne, ponieważ nie umiałabym zasnąć na niewygodnym miejscu.

Myślę, że na to jaki metraż ma nasze mieszkanie to wygląda ona bardzo ładnie i mimo wszystko przestronnie. Bardzo cieszę się, że mój chłopak pomagał mi urządzać nasze wspólne mieszkanie, bo miał naprawdę świetne pomysły i wpadł na wiele ciekawych rozwiązań w naszym mieszkaniu, które pomogły nam zaoszczędzić trochę miejsca, szczególnie w salonie. Ogólnie, fajnie było planować wspólnie to jak nasze mieszkanie ma wyglądać.