Wiertarki i wkrętarki znanej marki

Marka Milwaukee kojarzona jest juz od prawie stu lat z narzędziami najwyższej jakości. Fenomenem firmy jest wyprzedzanie i ustanawianie światowych standardów jakościowych. Będące w dyspozycji firmy własne centrum badawczo – rozwojowe nieustannie pracuje nad rozwiązaniami, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów.

Niezawodne wiertarko – wkrętarki

wiertarko wkrętarka milwaukeeMilwaukee produkuje ponad 500 narzędzi i 3500 akcesoriów w oparciu o własne opatentowane i zastrzeżone rozwiązania techniczne. Elektronarzędzia tej firmy przeznaczone są dla najbardziej wymagających profesjonalistów i dlatego cechują się znakomitymi parametrami pracy oraz ergonomicznością. Charakterystyczną cechą elektronarzędzi Milwaukee jest wprowadzenie modułów elektronicznych i cyfrowych. Przykładem takiego znakomitego urządzenia jest wiertarko wkrętarka Milwaukee, która charakteryzuje się dużą prędkością i stosunkowo małymi rozmiarami. Do napędu urządzenia wykorzystywany jest silnik bezszczotkowy POWERSTATE™. Został on zaprojektowany i zbudowany samodzielnie w pracowniach Milwaukee. Najważniejsze korzyści jakie daje to rozwiązanie to 10 razy przedłużona żywotność silnika i moc zwiększona o nawet 60 %. Kolejna znakomita cecha tego urządzenia wynika z wykorzystania wspomnianych modułów cyfrowych. To inteligentny system REDLINK PLUS™ zapewniający ochronę przed przciążeniami akumulatora i narzędzia. Bezprzewodowa wiertarko – wkrętarka pracuje na bateriach REDLITHIUM-ION™, które zapewniają długą pracę i monitorują ogniwa przed przeciążeniem. Urządzenia są produkowane w wersjach M12 i M18 zależnie od napięcia prądu akumulatora.

Elektronarzędzia firmy Milwaukee wyposażone są w oświetlenie Led pomagające w doświetleniu punktowym miejsca roboczego. Należy podkreślić fakt, że urządzenia bezprzewodowe dorównują mocą elektronarzędziom przewodowym co świadczy o wartości silników bezszczotkowych i akumulatorów. Akcesoria Milwaukee pozwalają na precyzyjne dobranie końcówki roboczej.