Zakład na weselu i Dj

Mieszkająca w jednym z górnośląskich miast – para, która niebawem stanie na ślubnym kobiercu zawarła umowę, a dokładniej założyła się z swoimi rodzicami chrzestnymi, że jak na weselu przebiorą się, ucharakteryzują i zaczną uwydatniać głos jak bardzo rozpoznawalne dwie postacie z polskiego show-biznesu nikt ich nie rozpozna.

Dj na wesele nie zawiódł

dj weseleZakład został zawarty, nagrody i kary wyznaczone, zatem nie pozostaje nic innego jak przekonać się jaki będzie efekt właśnie na weselu. Ustalenia przeobrażeń Pary Młodej padły na godzinę 21. Osobą nadzorującą przebieg imprezy weselnej jaki i powiadomioną o całym zakładzie został dj weselny, który miał zadbać o to, aby goście nie zauważyli żadnych nieścisłości w planach imprezy weselnej. Miało to wyjść naturalnie i tak też było.Wybrany dj wesele nie zawiódł, nie zawiodła również Para Młoda, która przeszła gruntowną metamorfozę dla powodzenia zawartego zakładu.Ich przeobrażenia przeszły najśmielsze oczekiwania nawet rodziców chrzestnych z którymi zakład został zawarty. Nikt z zaproszonych gości weselnych nie mógł dopatrzeć ani dosłyszeć się ukrytej pod spektakularną metamorfozą – Młodej Pary. Pojawiały się szepty i domniemania że takie osobistości zostały zaproszone, a goście nic o tym nie widzieli. W końcu Para Młoda nie wytrzymała i przemówiła swoim głosem pozbywając się swoich charakteryzacji i krok po kroku ukazując swoje prawdziwe oblicze.

Rodzice chrzestni przegrywając zakład zobowiązali się zatańczyć na środku sali to co wskażą wygrani. Padło więc na lambadę którą niechętnie acz całkiem przyzwoicie zaprezentowali rodzice chrzestni.