Zakupy nowego baby safe

Aktualnie na rynku mamy wiele firm produkujących foteliki samochodowe. Można wybierać przeróżne kolory, wzornictwo, jak i to, czy ma być on wielozadaniowy. Sama nie interesując się tematem nie miałam zbyt dużego pojęcia jakie są rodzaje fotelików i jak powinno się je odpowiednio umieszczać w aucie, bo niestety wiele osób robi to nieprawidłowo. W sklepie wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane.

Dlaczego zainwestowaliśmy w baby safe?

baby safe yorkWraz z przyszłą mamą odwiedziłam kilka sklepów, które specjalizują się w sprzedaży fotelików i tym podobnych rzeczy dla dzieci. Praktycznie w każdej z odwiedzonych przez nas placówek został nam polecony baby safe york. Wygląda dość niepozornie, ale jest bardzo ekonomiczny, ponieważ przez pewien czas rośnie on z naszym maluchem. Przyszła mama długo zastanawiała się nad wyborem tego modelu, ale przekonało ją to, że jest kompatybilny z różnymi wózkami. Dla rodziców to na pewno duża wygoda, umieścić fotelik na stelażu wózka bez potrzeby pakowania go całego do samochodu. Cena i jakość samego baby safe york jest znakomita, a ilość osób, które poleca ten sprzęt jest naprawdę spora, a opinie dość przekonujące. Maluch mojej przyjaciółki do dziś testuje ten produkt i choć nie potrafi jeszcze mówić wydaje nam się, że ten wybór jest strzałem w dziesiątkę. Sama mama jest wdzięczna za moją pomoc podczas zakupów baby safe york. Zabrała mnie ze sobą, ponieważ mąż większość czasu spędzał w pracy.

Warto czasem zabrać na takie zakupy osobę, która nie miała do czynienia z rodzicielstwem, może spojrzy trochę z innej perspektywy na wybór tak ważnego produktu niż przerażony przyszły rodzic. Sama starałam się słuchać najuważniej każdej opinii sprzedawców, ponieważ poczułam swego rodzaju misję, aby dzieciątko mojej przyjaciółki czuło się komfortowo, jak i jeździło bezpiecznie.