Zawiasy wahadłowe samozamykające


Jakiś już czas temu, wpadłam na wspaniały pomył. Było to dość dawno temu i choć dokładnie nie pamiętam daty bez zaglądania w papiery firmowe, myślę, że było to mniej więcej siedem do ośmiu lat temu. Wtedy też postanowiłam założyć nowy sklep internetowy i sprzedawać zawiasy różne.

Jak sprzedać zawiasy wahadłowe samozamykające się?

wkładki do zamkówCałkiem przypadkiem dowiedziałam się, że bardzo dużo osób kupuje zawiasy do różnych drzwi. Najpopularniejszy był wtedy zawias wahadłowy samozamykający. Działo się tak dlatego, że było to pewnego rodzaju nowym na rynku polskim i światowym. Każdy kto kupował nowe drzwi lub wymieniał stare chciał powsiadać nowoczesne i niezawodne zawiasy. Stąd bardzo duża popularność zawiasów, o których wspomniałam. Dowiedziałam się  o tym wszystkim całkowicie przypadkowo, tak jak już wspomniałam na początku – jak do tego doszło? Otóż sama chciałam wtedy zakupić dla siebie takie właśnie zawiasy. Potrzebowałam ich dość dużo, a nigdzie nie mogłam ich znaleźć. Warto tutaj wspomnieć o tym, że bardzo chciałam, aby moje zawiasy dotarły do mnie, jak najszybciej. Po bardzo długich poszukiwaniach, ostatecznie znalazłam producenta zagranicą, na terenie Niemiec, który od ręki mógł dla mnie przygotować całkiem nowe zawiasy wahadłowe, które same się zamykają. Zamówiłam więc je, jak najszybciej. Kupiłam ich wtedy nawet trochę więcej, ponieważ chciałam mieć mały zapas w razie jakiś usterek w przyszłości. Po tym zajściu postanowiłam, że chcę sprzedawać takie zawiasy.

Dogadałam się ze wspomnianym producentem i postanowiłam zrobić bardzo duży sklep internetowy, w którym będę sprzedawać nowe zawiasy, w tym także te wahadłowe, które same się zamykają. Miałam w ofercie różne rozmiary i kolory, każdy z całą pewnością mógł znaleźć to czego poszukiwał. 

Więcej znajdziesz na https://narzedzia.bielsko.pl