Zespoły muzyczne z Wrocławia

W każdej pracy ważne jest, aby pracownicy się dobrze dogadywali. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ gdy jest porozumienie, praca jest bardziej efektowna. Czy to na produkcji, gdzie każdy zajmuje się określonym elementem i musi dobrze wykonać swoje zadanie, by przekazać swoją część dalej, czy to w biurze. Zgoda musi być również u muzyków.

Nasz zespół muzyczny

zespoły muzyczne działające we WrocławiuKażda grupa muzyczna musi tworzyć harmonię. Różne zespoły muzyczne działające we Wrocławiu nie zawsze są ze sobą idealnie zgrane. My prowadzimy zespół już od kilku lat i nie ma u nas jakiegoś konkretnego lidera. Każdy jest równie ważny i każdy zna się na czymś innym. Mamy gitarzystę, perkusistę i basistę. Jest też pianino, i z nim czasami jest problem, gdy trzeba je przewieźć z miejsca na miejsce. Mamy dużego busa, by jeździć nim w trasy i w nim na szczęście wszystko się zmieści. Muzycy zawsze mają dużo sprzętu ze sobą. Trzeba myśleć o wszystkim, bo i mikrofony, i wzmacniacze i wszystkie kable muszą być. Większość osób rezygnuje ze starego pianina na rzecz keyboardów. My staramy się nie grać na keyboardzie, bo nie ma nic piękniejszego niż dźwięk prawdziwego pianino. Może jest niewygodnie, ale za to jaki jest wydźwięk. Dzięki temu ludzie też bardziej nas kojarzą, bo pianino jest zawsze z nami. Śpiewamy na weselach i zapewniamy rozrywkę ludziom, ale też często zapraszają nas do różnych miast na koncerty. Uwielbiamy to, bo wtedy możemy się realizować w całej Polsce, a nie tylko w naszym województwie.

Przepis na sukces w muzyce to oczywiście talent, ale nie tylko. Ważna jest zgrana grupa, ponieważ tylko wtedy można stworzyć dźwięk idealny, wychodzący prosto z naszych serc. Mam nadzieję, że niedługo będziemy jeździć na wesela również po całej Polsce, gdy już trochę bardziej się rozsławimy.